Trendyol Süper Lig'in son şampiyonu Galatasaray'ın yıldız golcüsü Mauro Icardi ile eşi Wanda Nara için 'boşanma' iddiası ortaya atılmıştı. Nara, yaşananlar sonrası açıklama yaptı. İşte detaylar...

Wanda Nara Mauro Icardi KolajGalatasaraylı futbolcu Mairo Icardi'nin eşi Wanda Nara, Arjantin'den yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Sosyal medyada "Yenge dur artık" yorumları yapılırken Icardi beğenide bulunmuştu. Ne olursa bundan sonra oldu. Wanda Nara bir anda ayrılık kararı aldığını açıkladı. 

Mauro Icardi 31 Wanda NaraGeçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray'da sezonu gol kralı olarak kapatan Mauro Icardi, özel yaşantısıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

icardi_Wanda Nara

Galatasaray'a geldiği günden bu yana eşi Wanda Nara ile yaşadıkları sıkça konuşulan Icardi, bu kez de boşanma arefesinde...

Wanda Nara'nın sosyal medyada Mauro Icardi'yi takipten çıkmasının ardından Arjantin basınından boşanma iddiası ortaya atılmıştı. Arjantinli gazeteci Laura Ubfal, Wanda Nara'nın avukatıyla yaptığı görüşmeyi anlattı.

Wanda Nara 2024

"BU KARARI UZUN ZAMANDIR VERMEK İSTİYORDU"
Wanda Nara'nın avukatı Ana Rosenfeld, Ubfal'a yaptığı açıklamada "Wanda bu kararı uzun zamandır vermek istiyordu." ifadelerini kullanmıştı.

İddialar sonrası bir süre açıklama yapmayan ikiliden Wanda Nara, suskunluğunu canlı yayın esnasında bozdu.

Wanda Nara Mauro Icardi FamilyWANDA NARA: BİR KEZ DAHA DENEDİM AMA...

America TV spikeri Luis Ventura'ya Icardi ile ayrılığını doğrulayan Wanda Nara, "Kişisel ve sağlık sorunları nedeniyle bir kez daha denedim ama olmadı. Bırakın herkes konuşsun, ben hiç konuşmadığım şeyleri sona bırakıyorum." şeklinde bir mesaj attı.

Wanda Nara Medya

Ventura ise bu mesajı canlı yayında kameralara göstererek Wanda Nara ve Mauro Icardi'nin ayrılığını açıklamış oldu.

Wanda Nara Mauro Icardi 24GALATASARAY'A TRANSFERİ WANDA NARA İKNA ETTİ

Mauro Icardi’yi Galatasaray’a transfer olmaya kendisinin ikna ettiğini belirten Nara, “İstanbul’u daha önceden biliyordum, Mauro yokken çocuklarla birlikte tatile gitmiştim. Mauro’yu İstanbul’a taşınmaya ikna ettim” demişti. Wanda Nara, Mauro Icardi ile ilişkisi için de şunları söylemişti:

Serdar Ortaç’ın Tiktok hesabı kapatıldı: "Sanki namus suçu işledim" Serdar Ortaç’ın Tiktok hesabı kapatıldı: "Sanki namus suçu işledim"

Icardi Wanda Nara

O ZAMANLAR ÇOK GENÇTi

“Mauro o zamanlar çok gençti. Benim zaten bir ailem vardı. Boşandıktan sonra aramızda bir ilişki başladı. Benimle bir ilişki yaşamak istiyorsa bunun ciddi olması gerektiğini anladı ve o zaman benimle bir aile kurmak istediğini söyledi. İlişkimiz başladıktan beş ay sonra evlendik.”

Wanda Nara Ayrılık

WANDA NARA'DAN ÜZGÜN PAYLAŞIM
Wanda Nara boşanma iddialarını güçlendirecek bir harekete imza attı. Nara, sosyal medya hesabından Mauro Icardi'yi takip etmeyi bıraktı. Bununla da yetinmeyen Nara, sosyal medya hesabında oldukça üzgün ve solgun göründüğü bir fotoğrafını selfie olarak hikayelerinden paylaştı.

Galatasaray'ın Arjantili yıldızı Mauro Icardi, eşi Wanda Nara'yla boşanacağı haberleri ile gündeme gelmeye başladı. Arjantin basınında yer alan haberlerde; iki ismin ayrılığın eşiğinde oldukları vurgulandı. Arjantinli ünlü gazeteci Laura Ubfal'ın haberine göre ise; Wanda Nara eşi Mauro Icardi'den ayrıldı.

Wanda Nara Instagram 10.7.2024

Wanda Naro son olarak ayrılıkla ilgili olarak sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

Mauro Icardi Family

Wanda Nara; "Ayrılık kararı almanın zor olduğunu biliyorum. Ayrılmaya karar verdim ama Mauro ile aile olmaktan vazgeçmeyeceğiz. Hiçbir şeyden pişman değilim, bu ilişkiye hayatımın en güzel yıllarını verdim ama bugün yalnız kalmak zorundayım. Suçlu ya da üçüncü şahıslar yok. Bizimki her zaman dışarıdan daha güçlüydü." 

Editör: Haber Merkezi