02:03 KÜLTÜR SANAT

İBB, Çek Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu işbirliğiyle düzenlenen sıra dışı bir sergiyi Yerebatan Sarnıcı’nda sanatseverlerle buluşturuyor!

01:32 MÜZİK

Türk Pop Müziği'nin kare aslarından Nilüfer, 28 Temmuz da Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda nostalji rüzgarı yaşatacak.

01:13 MAGAZİN

Ünlü şarkıcı İzel, genç müzisyen Hakan Verbiç ile aşk yaşadığı iddialarına sosyal medya hesabında açıklama yaptı. İzel, 'O benim kardeşim gibidir' dedi.

6 saat önce GÜNDEM

Ünlü Fransız aktris ve hayvan hakları savunucusu Brigitte Bardot, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a bir mektup yazarak sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifinin geri çekilmesini talep etti.

7 saat önce MÜZİK

Efsanevi grup Massive Attack dün akşam BKM ve Pozitif iş birliği ile Parkorman'da unutulmaz bir konsere imza attı. İstanbul da ki konsere ilgi bir hayli büyük oldu.

1 gün önce MAGAZİN

Hande Doğandemir'in yeni bir aşka adım attığı iddia edildi. Doğandemir'in gizli aşkının 8 yıl önce Şebnem Bozoklu'dan boşanan mimar Emre İzer olduğu öne sürüldü.

2 gün önce MAGAZİN

Annesi Özlem Akınözü'nü kaybeden oyuncu Akın Akınözü, sosyal medya hesabında duygusal bir mesaj yayınladı.

2 gün önce MODA

Timberland'in doğadan ilham alan renkli ve hafif tasarımlı yaz koleksiyonları yeni maceralara eşlik ederken gün boyu konfor sunuyor.

2 gün önce MÜZİK

Geçirdiği ameliyatla kalp kapakçığı değiştirilen imparator taburcu olduktan bir hafta sonra Günay Restaurant Yalıkavak'ta sevenleriyle buluştu.

2 gün önce KÜLTÜR SANAT

Ünlü komedyen Ata Demirer, 8-9 Ağustos’ta iki gece üst üste Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde sevenleriyle buluşacak.