Dilan Çıtak’tan kafa karıştıran paylaşım... Gözler İbrahim Tatlıses'e çevrildi... Kızına şiddet mi uyguluyor?

İbrahim Tatlıses ile 23 yıl sonra kabul ettiği kızı Dilan Çıtak Tatlıses'in arasının yeniden açıldığı konuşuluyor.

Dilan Çıtak Ibrahim Tatlıses Levent Dörter

72 yaşındaki sanatçının, Levent Dörter ile düğününde nikah şahitliğini yaptığı kızını sosyal medya hesabından takipten çıkardığı ve birlikte yer aldıkları fotoğrafları sildiği iddialarının ardından Dilan Çıtak'tan olay yaratan bir paylaşım geldi.

Onur Akay ve Kadir Doğulu bir araya geldi! Onur Akay ve Kadir Doğulu bir araya geldi!

Ibrahim Tatlıses Dilan Çıtak Levent Dörter

"YAPILAN PSİKOLOJİK TACİZİ HERKES BİLMELİ"

Sosyal medya hesabından "Bir kız çocuğuna yapılan şiddeti, psikolojik baskıyı, psikolojik tacizi herkes bilmeli ve görmeli. Bugün ben bir kız çocuğu olarak susarsam yarın daha fazla şiddete uğrayan çocuklarımız olur bizim.

Dilan Citak Tatlises Aciklama

"BÜTÜN DÜNYA BÖYLE BİR ŞİDDET YANLISINI SEVMEYE DEVAM EDEBİLİR"

Anlatacaklarımdan sonra bütün dünya böyle bir şiddet yanlısını sevmeye devam edebilir ama artık herkes gerçeği bilmeli ki ben ait olmadığım bu kıyafeti huzurla üzerimden çıkarayım!" açıklamasını yapan Çıtak'ın isim vermeden yaptığı bu açıklama ardından gözler İbrahim Tatlıses'e çevrildi.

Ibrahim Tatlıses Ve Çocukları

Tüm bu gelişmeler yaşanırken Tatlıses'in Derya Tuna'dan olan oğlu İdo Tatlıses, babası İbrahim Tatlıses ile çocukluk fotoğrafını paylaştı. 

Yaşananların miras kavgası olduğunu iddia edenler de oldu. Tatlıses kısa süre önce sorunlar yaşadığı büyük oğlu Ahmet Tatlı ile mahkemelik olmuş, ardından torunu Mert Tatlı'yı mahkeme kararıyla evinden çıkartmıştı. 

ibrahim tatlises günay istanbul 2Q3A4191

Konuyla ilgili Tatlıses cephesinden henüz bir açıklama gelmedi.

İbrahim Tatlıses Ahmet İbo Show

BÜYÜK OĞLU AHMET TATLI İLE İBO ARASINDA NELER YAŞANMIŞTI

İbrahim Tatlıses'in büyük oğlu Ahmet Tatlı, babasının akıl sağlığından endişe ettiğini belirtip, vasi tayin edilmesi için dava açmıştı. Tatlıses ise oğluna sert tepki göstermişti. Davayla birlikte baba oğul arasında ipler tamamen kopmuştu. Usta sanatçı, oğlunun bu hamlesine karşı hamleyle karşılık vermişti.

TORUNUNU MAHKEMEYE VERMİŞTİ

İbo, Ahmet Tatlı'nın oğlu Mert'in, Sarıyer'deki dairesini rızası dışında altı yıldır haksız şekilde işgal ettiği iddiasıyla yasal yollara başvurmuştu. Mahkeme, iki yıldır görülen davada Tatlıses'i haklı bulmuştu. 

Mahkeme, Mert Tatlı'nın dedesine ait daireyi boşaltmasına karar vererek, 370 bin 346 TL haksız işgal tazminatı ödemesine hükmetmişti.

"BABALIK NASIL YAPILIR ÖĞRENSİN"

Tatlıses, kararın ardından Kanal D Ana Haber'e konuştu. Öfkesi devam eden 72 yaşındaki sanatçı, "Evim varken evimi kızıma veremiyorum. Böyle bir şey var mı? Şimdi vereceğim ama. Babası ev tutmayacak mı? Göreyim bakayım nasıl baba? Babalık nasıl yapılır onu öğrensin" dedi.

"HER KIZIMA 5'ER DAİRE VERECEĞİM"

Kanal D ana habere konuşan İbrahim Tatlıses, kızlarına bakmaya devam ettiğini belirterek; "Çocuğum kiradayken ben onun çocuğuna ev veremem. İki tane kızıma bakıyorum, torunlarıma da bakıyorum. Ev kiralarını gönderiyorum. Urfa'daki arazimi müteaahite vereceğim. 100 tane daire çıkıyor. Her kızıma 5'er ev vereceğim" ifadelerini kullanmıştı.  "Torununuzla aranız nasıl?" sorusuna ise İbrahim Tatlıses, "Torunumla aramda bir sorun yok ama bu saatten sonra olabilir" yanıtını vermişti.

Editör: Haber Merkezi