Yapımcılığını Ay Yapım’dan Kerem Çatay’ın yaptığı,yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği, senaryosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı ve başrolleri Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Hazar Ergüçlü, Barış Alpaykut, Aybüke Pusat, Taner Ölmez, Aslı Orcan, Şebnem Dönmez, Murat Aygen ve Can Gürzap’ın paylaştığı sevilen dizi Medcezir 23 Ocak’ta yayınlanacak 57. Bölümüyle yine izleyicileri şaşırtacak.

Barış Alpaykut
57. bölüm...
Mert’in hayatı tehlikede!
Nadir’in Mert’i kaçırdığı öğrenildiği andan itibaren ortalık karışır. Mert hayatta kalmaya çalışırken onu kurtarmak için çabalayan Selim ve Yaman için, her geçen saniyenin büyük önemi vardır.
Korku dolu saatler günlere döner. Mira, umutsuzluğa kapılmaya başlayan Eylül ve Yaman’a umut olmaya çalışır. Altınkoy’daki tüm gençler Mert için güçlerini birleştirmişken, Nadir’in ağına yeni kurbanlar takılır. 
Selim oğlunun sağlığından endişe ederken Mert kurtarılması için eline geçen tek fırsatı kullanmayı başarır. Mert’in bıraktığı ipuçları ilk kez Yamanlar’ı Nadir’in önüne geçirir. Nadir ise kaçış planını uygulamaya koyar.
Büyük kovalamaca başladığında Mert’i kurtarmak için herkes üzerine düşen görevi yerine getirmeye hazır bekler. Yaman kardeşi için tehlikenin üstüne gözü kapalı yürüyecektir.

Genç kızların yeni gözdesi Barış Alpaykut, Medcezir'de Uzay karakterini canlandırıyor.

Yayın Günü:    23 Ocak  Cuma
Yayın Saati:    20.30-Yeni Bölüm-57.blm, Star TV