Pandemi de uzun bir aradan sonra ilk kez sahne alan şarkıcı Gülşen; “Bu gece burada bir çok gururu bir arada yaşıyorum. Hem bir Beşiktaşlı olarak, hem de müzisyen arkadaşlarımla bir buçuk yıl sonra ilk kez sahnede olmaktan çok mutlu ve gururluyum. Bu uzun ve yıpratıcı süreçle mücadele eden herkes birer şampiyon bence." dedi.

Taraftarlardan gelen ‘3lü çektir‘ tezahüratlarına dayanamayan Gülşen 3 bin kişiye 3'lü çektirdi.

Anadolu Beşiktaşlılar Derneği’nin ve Ankara Beşiktaşlılar Cemiyeti’nin organize ettiği, BESİAD ve Beşiktaşlı Hukukçular Derneği’nin katılımıyla Ankara’da “Şampiyon Sensin” organizasyonu yapıldı. Organizasyonda 3 Şampiyonluk Kupası sergilendi. Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Erdoğan’ın evsahipliğinde Yönetim Kurulu Üyeleri Enis Ulusoy, Hakan Daltaban, ve Umut Şenol’un katıldığı kutlamadasiyah beyazlı taraftarlar Gülşen ve Eypio’nun şarkılarıyla şampiyonluğu kutladı.

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Erdoğan: “Taraftarımızı çok özledik’’

Ankara’daki tüm Beşiktaş derneklerini bir araya getiren organizasyonda konuşan Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesive Anadolu Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Kemal Erdoğan, ‘’Sevgili Beşiktaşlı Dostlarım, çok zor bir sezon geçirdik. Başkanımız Sayın Ahmet Nur Çebi, Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımız, Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın ve teknik ekibimiz, futbolcularımız ve yardımcı ekipteki arkadaşlarımız olağanüstü bir çaba sarf ettik. Bu çaba Beşiktaş’a şampiyonluk ve iki kupa getirdi. Taraftarımızın eksikliğini her an yaşadık. Pandemi yüzünden bir araya gelemedik. En çok taraftarımızı özledik. Sonunda yasaklar bitti. Şimdi şampiyonluğu kutlama zamanı. Anadolu Beşiktaşlılar Derneği‘nin ve Ankara Beşiktaşlılar Cemiyeti’nin organizasyonuyla BESİAD ve BHD’nin katılımlarıyla Ankara’daki Beşiktaş Dernekleri olarak bir araya geldik ve Şampiyon Sensin kutlamasını hazırladık. Hepiniz hoş geldiniz. Beşiktaş takımı arkasında karşılıksız seven, dünyanın en ateşli taraftarı olduğunu bilir. Beşiktaş taraftarıyla güçlüdür. Şampiyon Sensin, Şampiyon Beşiktaş! Hepinize iyi eğlenceler diliyorum. Unutmayın, Anadolu Kartal dolu’’ dedi.

Şarkıcı Gülşen, şarkılarıya Ankaralı Beşiktaşlıları coşturdu.

‘’Şampiyon Sensin’’ kutlamasıyla Ankaralı Beşiktaşlılar hasret giderdi ve şarkılar “Ankara Beşiktaş’a deplasman değil’ tezahüratlarıyla kesildi.

Editör: TE Bilisim