Organizasyonu Pars Medya’dan Kurban Akar, Oğuz Ünal Kalafat, C.Kaan Şimşek ve Furkan Metin'in yaptığı geceye; Orhan Gencebay - Sevim Emre, Polat Yağcı, Merve Dinçkol, Özlem Yıldız, Fatih Ürek, Gökhan Taşkın, Celil Nalçakan, Oya Başar, Behzat Gerçeker, Cem Belevi, Cem Öğretir, Kerem Alışık, Erol Köse, Ebru Destan, Ersin Korkut, Mustafa Erdoğan, Aleyna Solaker, Burak Hakkı, Fulya Öztürk, Salih Keçeci, Alper Alp, Hakan Solaker, Nilay Dorsa, Tolgay, Sevcan Dalkıran, gibi iş, sanat, moda, müzik ve televizyon sektöründen birçok isim katıldı.

Atv'den ‘Kardeşlerim’ ve ‘Destan’; Kanal D’den de ‘Yargı’ ekibinin eşlik ettiği bu özel gecenin sunuculuğunu Tayyar Işıksaçan, İvana Sert ve Simge Tertemiz yaptı.

Gecede Gülben Ergen ve Serdar Ortaç şarkıları Cahide Palazzo'nun muhteşem ambiyansında yankılandı.Gülben Ergen konseri sırasında yapılan bağışlarla Çocuklar Gülsün Diye Derneği için yüksek miktarda yardım toplandı.Güzel sanatçı tüm katılımcılara tek tek teşekkür etti.

500 seçkin davetlinin katıldığı Uluslararası Zirve Ödülleri’nde sektöre emek ve değer katan, başarılarıyla ülkemizi gururlandıran 60 kişi ve markaya ödül verildi.

Editör: TE Bilisim