Ödül töreni öncesinde ünlü isimler, birbirinden şık kıyafetleri ve harika saçlarıyla Kırmızı Halı’da güçlerini gösterdiler.

Altın Kelebek 'Yıldızı Parlayanlar' ödülünü kazanan Melis Sezen derin göğüs dekoltesi ile gecenin en çok konuşulanı oldu.

Yetenekleri, başarıları ve güçleri ile tanıdığımız Türkiye’nin sevilen sanatçıları, yılın en görkemli gecesi 47. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödüllerine kavuşuyor.

Demet Özdemir gecede şıklığıyla dikkatleri üzerine çekti.

Hürriyet Gazetesi ve  Pantene iş birliğiyle düzenlenen tören öncesi Kırmızı Halı’da ünlü isimler, şıklıklarıyla ve kombinlerini tamamlayan güçlü ve sağlıklı görünen saçlarıyla göz dolduruyor.

Deren Talu

Ezgi Mola

Demet Özdemir, Ahsen Eroğlu, Cemre Baysel, Melis Sezen, , Rachel Araz Kiresepi, Ayça Ayşin Turan, Enis Arıkan, Birce Akalay, Caner Cindoruk, Ezgi Mola, Gökçe Bahadır, Bige Önal, Öykü Karayel, Demet Akbağ, Deren Talu Aytaç Şaşmaz, Oğuzhan Koç, Cemal Can Canseven, Nilperi Şahinkaya, İrem Derici, Acun Ilıcalı, Mahmut Orhan, Melisa Şensolsun, Pelin Öztekin gibi pek çok ünlü isim Kırmızı Halı’da güçlerini gösterdi.

Ahsen Eroğlu

Rachel Araz

Ayça Ayşin Turan

Birce Akalay

Cemre Baysel

Demet Akbağ

Gökçe Bahadır

Hande Subaşı

Ebru Yaşar

İrem Derici

Pelin Öztekin

Şevval Şahin

Deren Talu

Aytaç Şaşmaz

Bilge Önal, Öykü Karayel Derya Kadağ

Demet Özdemir, Önder Tiryaki

Melis Sezen

Editör: TE Bilisim