Kanal D’nin Pastel Film imzalı yeni projesi Dilek Taşı’nın 2. tanıtım fragmanı yayınlandı. Etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla yakında Kanal D’de başlayacak olan Dilek Taşı fragmanı yayınlandı.

Dram yüklü senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla çok konuşulan Dilek Taşı yakında Kanal D’de başlıyor. Senaryosunu Can Sinan’ın kaleme aldığı dizinin yapımcılığını; Yaşar İrvül ve Efe İrvül üstlenirken, dizinin yönetmen koltuğunda ise Altan Dönmez oturuyor. Dilek Taşı dizisi fragmanı yayınlandı. Peki, Dilek Taşı dizisi ne zaman başlıyor? Dilek Taşı konusu ve oyuncuları kimler? İşte, Dilek Taşı 2. tanıtım fragmanı...

Kanal D'nin yeni sezonda izleyiciyle buluşmaya hazırlanan ve sezonun en iddialı dizileri arasında yerini alan yeni dizisi Dilek Taşı'nın ikinci tanıtımı yayınlandı. Yapımcılığını Pastel Film'in, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül'ün üstlendiği filmin yönetmenliğini Altan Dönmez üstleniyor.

Filmin ilk fragmanında başrol oyuncuları Salih Bademci ve Hazal Subaşı'nın iyi bir dizi çifti yapacağı beklentileri sosyal medya yorumlarına yansıdı.

İzleyicilerin beklentilerini artıran ikinci fragmanla birlikte birçok dizi hayranı Dilek Taşı isimli projenin vizyona girmesini merakla beklemeye başladı. Uzun bir aradan sonra Ozan Dolunay, bu dizinin diğer başrolü olarak ekranlardaki yerini alacak.

Sosyal medya yorumlarından 1980'li yılların giyim tarzının, kıyafetlerin tasarım ve renklerinin izleyicilerin dikkatini çektiğini, eski İstanbul mekanlarının da beğenildiğini biliyoruz.

İlk sunumuyla merak uyandıran Dilek Taşı'nın ikinci sunumu da oldukça ses getirdi. 80'li yılların İstanbul'unda geçen ve dönemin depresif dönemlerini tüm gerçekçiliğiyle anlatan tanıtım, yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Mustafa'nın Figen'i elini tutarak olaylardan uzaklaştırdığı sahneler çok konuşuldu.

Güçlü prodüksiyonuyla adından söz ettirecek olan dizinin başrolleri; Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay tarafından paylaşıldı.

1980'li yıllarda geçen bir hikayeyi konu alan dizide Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Elif Doğan, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz gibi başarılı isimler yer alıyor. Dizinin senaryosunu Can Sinan yazıyor.

Dram yüklü senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosuyla Dilek Taşı, çok yakında Kanal D'de başlıyor.

DİLEK TAŞI KONUSU NEDİR?
Etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla ekrana gelmeye hazırlanan dizi 1980’li yıllarda geçen bir hikayeyi konu alıyor.

DİLEK TAŞI OYUNCULARI KİMLER?
Sezonun en iddialı projesi olarak gösterilen dizinin başrollerini; Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay paylaşıyor. 1980’li yıllarda geçen bir hikâyeyi konu alan dizide Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Elif Doğan, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor. Senaryosunu Can Sinan’ın kaleme aldığı dizinin yapımcılığını; Yaşar İrvül ve Efe İrvül üstlenirken, dizinin yönetmen koltuğunda ise Altan Dönmez oturuyor.

DİLEK TAŞI DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?
Dilek Taşı 2. tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizinin yayın tarihi  7 eylül 2023 Perşembe akşamı olarak açıklandı.

DİLEK TAŞI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dilber'in pavyon dansı Ankaralı Seymenleri ayaklandırdı Dilber'in pavyon dansı Ankaralı Seymenleri ayaklandırdı

Henüz yayına girmeden ilk 2 fragmanı milyonlara ulaşan, en fazla google üzerinde arama sorgusu yapılan Dilek Taşı çekim yeri merak edildi! Megaşehir İstanbul bu dizinin ana çekim yapıldığı il olacak. İstanbul'un özellikle eski ve tarihi mekanları milyonları şehrin eski haline, 80'li yılların o zamanlarını yeniden hatırlamasını sağlayacak. Eski İstanbul'u 2023 gözüyle bir kez daha yaşayabilecek. Dilek Taşı dizi seti nereler sorusunun yanıtı ise Eskişehir'de çekimleri süren dizinin İstanbul'da ise Kanlıca sahil şeridi, şehrin pek çok ilçesindeki eski mekanlar set için kullanılacak. Dizinin yayına girmesi ile birlikte dizinin çekim alanları hakkında daha fazla bilgi haberlere konu olacak.

Editör: Haber Merkezi