Meriç Erkan'ın yeni imajı olay oldu! İsmini 'Mahmut' olarak değiştirerek, sakallarını uzatıp sarık takan Erkan; "Nasuh tövbesi ettim." dedi.

"Geçmişte hatalarım oldu. Nasıl böyle bir hayat yaşamışım." diyen Meriç Erkan "En son kefeni giyeceksin. Bu kadar lüks araçlardan sonra en son cenaze arabasına gireceksin. O güzel köşklerden sonra kabire. Mahmut Erkan'la güvende olduğumu hissettim" yorumunda bulundu.

''RABBİMLE ARAMDAKİ HESAPLAŞMA''

Meriç Erkan yeni yaşam tarzıyla ilgili olarak "Ben bir bayanla bir araya gelmiyorum" yorumunda bulundu. Erkan yeni imajıyla ilgili olarak, ''Bu bir konsept değil bu başka bir şey. Rabbimle aramdaki bir hesaplaşma, bir Nasuh tövbesi var. Bütün her şeye tövbe edip bambaşka bir hayata geçiyorsunuz'' dedi.

Medya da Meriç Erkan'ın geçmişte Ahu Tuğba ile aşk yaşadığı bilgilerinin yer alması üzerine Ahu Tuğba magazinsortie.com Yayın Yönetmeni Olcay Ünal Sert'e konuştu. Amerika da yaşayan Tuğba; "Allah yolundaysa doğruyu söylesin" dedi.

AHU TUĞBA: MERİÇ ERKAN İLE AŞK YAŞAMADIK, TV FORMATIYDI HERŞEY!

magazinsortie.com Yayın Yönetmeni Olcay Ünal Sert'e konuşan Ahu Tuğba; "Meriç Erkan ile asla aşk yaşamadım. Benim bu adamla hiçbir şeyim olmadı, olamaz da, Savaş Kalafat çok iyi bilir olmadığını. Kalafat ve eşi, kameramanlar da gün boyu yanımdalardı. Bütün ekip birşey olmadığını bilir. Meriç Erkan Allah yolunda ise ya da Allah yoluna girdiyse benimle hiç bir zaman beraber olmadığını söyler. Sevgilim olmadı, tv formatıydı.." dedi.

Meriç Erkan'ın yeni imajı görenleri hayrete düşürdü. Ahu Tuğba ile geçmişte aşk yaşadığı iddia edilen Meriç Erkan, Esra Erol'un izdivaç programına katılmış ve yaptığı ilginç dans şovlarıyla bir dönem televizyon dünyasına damga vurmuştu. İsmini Mahmut olarak değiştirdiğini açıklayan Meriç Erkan sakal bırakıp sarık taktı. Meriç Erkan'ın son halini görenler inanamazken, yaşadığı değişim sosyal medyada günün en çok okunan konularından biri oldu.

Meriç Erkan; Esra Erol'a katıldığı programı anlatarak "Hepsi kurguydu" dedi.

Editör: Olcay Ünal Sert