Anjelik'in Arabası 2024Anjelik Calvin annesi Ahu Tuğba ile birlikte Miami de Camaro marka aracıyla trafikte kırmızı ışıkta beklerken, bir başka sürücünün kural tanımadan hızla çarparak kaçtığı öğrenildi.

Ahu Tugba Anjelik-1

Kızı Anjelik ile araçta ışıklarda beklerken bir aracın otomobile hızla çarparak kaçtığını belirten Ahu Tuğba bir kez daha ölümün eşiğinden döndü. 

Ahu Tugba Anjelik Calvin ArabadaYaşadıkları kazaMagazinsortie.com Yayın Yönetmeni Gazeteci Olcay Ünal Sert'e anlatan Ahu Tuğba, "Biz araçta kırmızı ışıkta beklerken, tanımadığımız başka bir aracın şoförü bize hızla çarparak kaçtı. Çarpmanın etkisiyle bulunduğumuz araba havalandı tekrar yerine oturdu." dedi. Bulundukları yerde kameranın arızalı çıktığını belirten Ahu Tuğba, "Resmen kızımla ölümden döndük. Ben sabah evden çıkarken mutlaka Ayetel Kürsi'yi okurum. Bir de okumasak kazada öleceğiz demek ki" diyerek yaşadıklarını paylaştı.

Anjelik Calvin Ahu Tugba 2

Kızının direksiyonda olduğunu belirten Ahu Tuğba, "Miami de Aventura bölgesinde oldu kaza. Anjelik'te ben de çok korktuk. Kırmızı ışıkta beklerken, muhtemelen alkol ya da uyuşturucu almış birisi bize çarparak kaçtı. Önden çeken kamera da arızalıymış, arkadan da ağaçlara denk geliyor, bir türlü çarpan sürücüyü bulamadılar." dedi. 

Anjelik Araba 1

Daha önce kasırgada evinin yerle bir olduğunu söyleyen Ahu Tuğba, "Hastaneden çıktık, trafikte kırmızı ışıkta beklerken araç bize çarptı. Araç o hızla resmen havaya uçtu. O an gözümü kapadım, 'Allahım kızımı koru' dedim." diyerek yaşadığı şoku Olcay Ünal Sert'e anlattı. Uzun bir süre yoğun bakımda tedavi gören Ahu Tuğba, herşeyin üstüste geldiğini belirterek "Verilmiş sadakamız varmış, ucuz kurtulduk..." dedi.

Ahu Tuğba Anjelik Araba 2Ahu Tuğba Direksiyonda Kopya

Sinema sanatçısı Murat Soydan son yolculuğuna uğurlandı Sinema sanatçısı Murat Soydan son yolculuğuna uğurlandı

Magazinsortie.com / Özel Haberi

Editör: Olcay Ünal Sert