Olcay Ünal Sert

Süperstar Ajda Pekkan, yaz turnesinin ateşini Antalya’da yaktı. Kerkisolfej Organizasyonun düzenlediği etkinlikte Antalya Açıkhava’da sahne alan Ajda Pekkan, harika performansıyla sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşattı. Muhteşem yorumunun yanı sıra enerjisiyle de ayakta alkışlanan Süperstar, Burcu Sedef imzalı pembe ve beyaz renklerden oluşan elbisesiyle sahnede barbie esintileri yarattı. 

Ajda Pekkan Antalya Konyaaltı Açikhava Ti̇yatrosu (1)Konser alanını tıklım tıklım dolduran hayranlarıyla birlikte hep bir ağızdan şarkılarını seslendiren Süperstarın, muhteşem coşkusuna ise hayranları danslarıyla eşlik etti.

Ajda Pekkan Antalya Konyaaltı Açikhava Ti̇yatrosu (3)

'Ajda Forever' Türkiye turnesine Antalya Açıkhava Tiyatrosu'nda verdiği konserle başlayan Ajda Pekkan, sahneden yeni yasa tasarısında 'uyutulmaları' gündeme getirileceği konuşulan 'Sokak Hayvanları'yla ilgili olarak duygusal bir konuşma yaptı. "Bizi de uyutun o zaman" diyen Süperstar "Lütfen ses çıkarın, lütfen sesimiz olun, lütfen yalvarıyorum size, eğer şu kadar kıymetim varsa. Lütfen su istemezler, yemek istemezler, verirseniz yerler, kimseye kötülük yapmazlar. Tabi ki başıboş olduğu zaman korkan insanlar ve tırnak içinde yanlış yapan insanlar var. Tabii ki hayvan anlıyor onu... Valla ben öyle hale geldim ki, biraz radikal bir tipim... Bizi de uyutsunlar o zaman." diyerek tepki gösterdi.

Ajda Pekkan Antalya Konyaaltı Açikhava Ti̇yatrosu (5)Ajda Forever turnesi devam ediyor...

Türkiye turnesine devam edecek olan Süperstar 27 Mayıs’ta Adana Çukurova Üniversitesi Açıkhava Sahnesi'nde, 12 Haziran da Beşiktaş Stadyumu'nda, 19 Haziran da İzmir Kültürpark Açıkhava’da, 24 Haziran Bursa Kültürpark Açıkhava’da, 28 Haziran’da Ankara Atılım Sahnes’inde, 8 Temmuz Bodrum Açıkhava Tiyatrosu’nda, 14 Temmuz Çeşme Açıkhava’da, 20 Temmuz’da ise Marmaris Amfi Tiyatrosu'nda sahne alacak.

Tarkan, 7 yıl aradan sonra “Kuantum 51” ile müzikseverlerle buluştu Tarkan, 7 yıl aradan sonra “Kuantum 51” ile müzikseverlerle buluştu

Editör: Olcay Ünal Sert