Süperstar Ajda Pekkan, Bodrum Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evini ziyaret etti.

Hayvanların çok korumasız olduğunu söyleyen Ajda Pekkan; "Onları caddelere salmayalım. Sahiplenelim, gerekirse kısırlaştıralım. Görmemezlikten gelmeyi ben insanoğluna yakıştıramıyorum. Çocuklara da onların oyuncak olmadığı öğretilmeli. Onların da bir canı var. Onlar çok gururlu, onlara yardım yapmazsak, hiçbir şey yapamıyorlar. Onlar melek." diyerek herkesi sokak hayvanlarına sahip çıkmaya çağırdı.

Ajda Pekkan & Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras tarafından çiçeklerle karşılandı.


Ünlü şarkıcı Ajda Pekkan Bodrum Belediyesi Torba Geçici Hayvan Bakımevini ziyaret etti. Beraberinde Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile barınağa gelen Ajda Pekkan, burada çalışanlar tarafından çiçekle karşılandı. Geçici Bakım Merkezi’ndeki hayvanları kucağına alıp yakından ilgilenen Ajda Pekkan, sokak hayvanlarını sahiplenme çağrısı yaptı.

Sokak hayvanları konusunda duyarlı olunmasını gerektiğini belirten Ajda Pekkan, "Bodrum Belediyesi çok büyük reformistlik yapıyor. Sanata çok değer verdiği için bizde sanatçı olarak destek vermek istiyoruz. Bundan sonra hep birlikte ilerleyelim. Bende Bodrum’a yeni yeni alışıyorum. Daha çok yerleşik olmak istiyorum. Elim, kolum hep buralarda olacak. Sokak hayvanlarının sahiplenilmesi lazım. Sokaktakileri de korumak lazım. Görmemezlikten gelmek çok büyük bir vicdansızlıktır. Ben insanoğluna yakıştıramıyorum" dedi.

Kahtalı Mıçe'den üzücü haber Kahtalı Mıçe'den üzücü haber

Süperstar Ajda Pekkan, kucağına aldığı köpekle yakından ilgilendi. Sanatçı, hayvanların çok korumasız olduğunu belirterek herkesi canlılara yardımcı olmaya çağırdı.

Editör: Olcay Ünal Sert