Süperstar Ajda Pekkan, Türkiye turnesine dur durak bilmeden devam ediyor. Kerkisolfej organizasyonu ve Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda Türkiye'yi karış karış gezerek konser veren Süperstar, önceki akşam İzmir Kültürpark Açıkhava sahnesinde sevenleriyle buluştu.

Ajda Pekkan İzmir Cesme Acikhava 2

Fotoğraflar: Bora Gökhan

Dillere pelesenk olmuş hit şarkılarını kendisini dinlemeye gelen binlerce seveniyle birlikte seslendiren Ajda Pekkan, repertuarında yer verdiği “Kimler Geldi Kimler Geçti” şarkısını Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anarak seslendirdi. Mustafa Kemal Atatürk’ün bir çok fotoğrafını ledlere yansıtarak şarkısını söyleyen Ajda Pekkan, İzmirli müzikseverler tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.

Türk Pop Müziği'nin kraliçelerinden Nilüfer, yaz turnesine devam ediyor! Türk Pop Müziği'nin kraliçelerinden Nilüfer, yaz turnesine devam ediyor!

Ajda Pekkan İzmir Cesme Acikhava Tiyatrosu 19.6.2024

Burcu Sedef imzalı siyah beyaz bir elbisesiyle göz kamaştıran Ajda Pekkan, tüm biletleri tüketerek konser alanını tıklım tıklım dolduran müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Ajda Cesme Acikhava TiyatrosuMuhteşem sahne performansının yanı sıra sesiyle ve enerjisiyle kendisine bir kez daha hayran bıraktıran Ajda Pekkan, “Bütün enerjimi sizden alıyorum. İyi ki varsınız” diyerek sevenlerine teşekkür etti.

Ajda İzmir CesmeTürkiye turnesine devam edecek olan Süperstar sırasıyla 24 Haziran’da Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda, 28 Haziran’da Ankara Atılım’da, 8 Temmuz’da Bodrum Antik Tiyatro’da, 14 Temmuz’da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda, 20 Temmuz’da ise Marmaris Amfi Tiyatro’da sahne alacak.  Olcay Ünal Sert 

Editör: Olcay Ünal Sert