Ajda Pekkan'dan Gazze için çağrı

Tolga Savacı Amerika da son yolculuğuna uğurlandı Tolga Savacı Amerika da son yolculuğuna uğurlandı

Modanın kodlarını keşfetmek ya da stilini pekiştirmek isteyenlerin dergisi mottosuyla 1993 yılından itibaren Türkiye'de okurları ile buluşan Harper's Bazaar dergisi tüm dünyada gerçekleştirdiği "Women of the Year Awards" (Yılın Kadınları Ödülleri) törenini bu yıl ilk kez Türkiye'de düzenledi. Dünyada film, televizyon, sanat ve kültür dünyasından başarılı kadınların ödüllendirildiği organizasyonun İstanbul ayağı 9 Aralık Cumartesi günü, The Peninsula Istanbul'da gerçekleşti.

Türkiye'nin en önemli sanatçılarından biri olan Ajda Pekkan'a ödülünü Kenan İmirzalıoğlu takdim etti.

'Süperstar' lakaplı Pekkan, sahnede yaptığı konuşma ile duygulara tercüman oldu.

KALBİMİZ GAZZE İLE ATIYOR

Pekkan, katil İsrail'in işgal altındaki Filistin topraklarında yaptığı zulme karşı çıktığını belirtti. Ünlü sanatçı "Kalbimin ve kalbimizin Gazze ile attığını biliyorum ve dünyada savaşın bitmesini diliyorum" dedi.

Ajda Pekkan, 'Life Time Icon' ödülünü 'Yılan erkeği' seçilen Kenan İmirzalıoğlu'nun elinden aldı.

Ajda Pekkan & Kenan İmirzalıoğlu

Harper’s Bazaar’ın dünyada her yıl düzenlediği “Women of the Year Awards” (Yılın Kadınları Ödülleri) Türkiye’de bu yıl ilk defa gerçekleştirilen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Türkiye’nin ikonlarına ödülleri takdim edildi. Törende ödül alan isimler katil İsrail'e karşı işgal altındaki Filistin'e destek çağrısı yaptı. İsrail'in işgal altındaki topraklarda yaptığı zulme karşı çıktığını belirten Ajda Pekkan, "Kalbimin ve kalbimizin Gazze ile attığını biliyorum ve dünyada savaşın bitmesini diliyorum" dedi.

Editör: Olcay Ünal Sert