Olcay Ünal Sert

Süperstar Ajda Pekkan, 12 Haziran'da Beşiktaş Stadyumu’nda uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek muhteşem bir konsere imza attı.

Ajda Pekkan Beşiktaş Stadı 12 Haziran 2024 Magazinsortie

Beşiktaş Stadyumu'nda 'Ajda ve Arkadaşları' isminde tarihi bir konser veren Ajda Pekkan sahnede "Eurovision da bu kadar heyecanlanmadım." dedi.

Ajda Pekkan Stadyum Konseri̇ 12.6.024

Ajda Pekkan, en sevilen şarkılarını, sahnesine konuk ettiği birbirinden değerli sanatçılarla birlikte söyledi. Ajda Pekkan ve Arkadaşları’nın tüm şarkılarına stadı dolduran 40 bin kişi hep bir ağızdan eşlik etti.

Ajda Pekkan Beşiktaş 12.6.24

BWO Entertainment tarafından gerçekleştirilen Good Music'in Stadium konserleri, Ajda Pekkan ve Arkadaşları’nın unutulmaz konseriyle son buldu.

Ajda Pekkan Ve Arkadaşları Kapak 12.6.24

Müzik tarihine damga vuracak ve uzun yıllar hafızalarda silinmeyecek konser öncesinde stad önünde uzun kuyruklar oluştu.

Ajda Pekkan (33)

JRO Yatırım ana sponsorluğunda Gecenin sunuculuğunu Çağla Şikel yaparken, Süperstar şarkılarını Tarık Sezer yönetimindeki dev bir orkestra eşliğinde söyledi.

Ajda Pekkan Flu Gibi 💫

Olağanüstü konserde Süperstar’a Selda Bağcan, Nilüfer, Mazhar-Fuat, Işın Karaca, Hande Yener, Cem Adrian, Mabel Matiz, Semicenk, Motive, Norm Ender ve Korosu, Dolapdere Bing Gang gibi birbirinden ünlü isimler eşlik etti.

Ajda Pekkan Ve Arkadaşlari (7)Andrea Bocelli, Dimash Qudaibergen, Yalın, Hayko Cepkin ve Yıldız Tilbe 'nin ardından Türk Pop Müziği'nin efsane sanatçısı Ajda Pekkan Beşiktaş İnönü Stadyumu'nda muhteşem bir konser verdi.

Ajda Pekkan Kimler Geldi Kimler Geçti 12.6.24İş, cemiyet, sanat ve medya dünyasından çok sayıda tanınmış ismin izlediği konser, Ajda Pekkan’ın sanat yaşamından kesitlerin sunulduğu kısa bir film ile başladı.

Ajda Pekkan Nilufer 12.6.2024Nilüfer, gecede Ajda Pekkan'ın düet yaptığı ilk sanatçı oldu. Nilüfer gecede kostümünün üzerine Süperstar'ın fotoğrafının olduğu tişörtle çıktı.

Yıllara meydan okuyan sesi ve performansı ile Nilüfer’le efsanevi şarkılar “Sensiz Yıllarda” ve “Kim Arar” düet yapan Süperstar “Birbirimize her zaman destek verdik, destek olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Ajda Pekkan Hande Yener 12.6.2024

Ajda Pekkan ve Hande Yener düeti geceye damgasını vurdu. İkilinin uyumu gözlerden kaçmadı.

Pop müziğin önde gelen isimlerinde Hande Yener’le “Ya Sonra, “Düşünme Hiç” düetleri sonrasında Hande Yener’e “sen her zaman bir numarasın” diyen Süperstar, efsane grup MFÖ ile “Ele Güne Karşı” performansları öncesinde geçen yıl yaşamını yitiren, gurubun ölümsüz üyesi Özkan Uğur’u anarak, şarkının bir bölümünü Uğur’a ithaf ettiler.

Ajda Pekkan Mazrah Furat Ozkan Anısına 12.6.2024Mazhar, Fuat, Ajda Pekkan ile birlikte geçen yıl yitirdiğimiz Özkan Uğur'u andılar.

Ajda Pekkan Işın Karaca 12.6.2024Güçlü sesiyle Işın Karaca, Süperstar ile gecenin en beğenilen düetlerinden birine imza attı. Işın Karaca ve Pekkan adeta stadyumu inletti.

Ajda Pekkan, güçlü bir sese sahip Işın Karaca ile de “Son Yolcu” ve “Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile” şarkılarında düet yaptı.

Ajda Pekkan Norm Ender

Erkan Yolaç 89 yaşında hayatını kaybetti Erkan Yolaç 89 yaşında hayatını kaybetti

Süperstar Ajda Pekkan, Cumhuriyetin 100. Yılı için Norm Ender tarafından bestelenen "Parla" marşını koroya dahil olarak seslendirdi. Bu anlar bütün tribünlerce dakikalarca alkışlandı.

Norm Ender ve Korosu ile “Parla” marşını seslendiren Ajda Pekkan 40 bin kişiye coşku dolu anlar yaşattı.

Ajda Pekkan AtaturkAjda Pekkan konserinin bir bölümünde de Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafları eşliğinde sahnesine devam etti.

Ajda Pekkan Semi Cenk 12.6.2024Son dönemin en sevilen isimlerinden Semincenk ile “İlkbaharım Kışa Döndü” parçasında düet yapan Süperstar “Yeni neslin en iyi seslerinden biri” diyerek genç sanatçıyla birlikte çalışmak istediğini söyledi.

Ajda Pekkan Mabel MatizMerakla beklenen Mabel Matiz düeti ise büyük ilgi gördü. Süperstar’la “Dile Kolay” şarkısını seslendiren Mabel Matiz, “Bu yaşadığımız gerçek mi? Rüyalarımın gerçekleştiği an” dedi.

Ajda Pekkan Cem Adrian 12.6.2024 Besiktas StadyumuSahneye kırmızı bir gül ile çıkarak Süperstar’a jest yapan Cem Adrian “Ben Seni Çok Sevdim” ve “Palavra” şarkıları ile yaptıkları düetle unutmaz anlar yaşattı.

Ajda Pekkan Genel Görüntü Besiktas

Motive ile “Bir Günah Gibi” şarkısında yaptığı düetle Ajda Pekkan rap performansı ile göz doldurdu.

Ajda Pekkan (43)Süperstar Ajda Pekkan en sevilen şarkılarından “Uykusuz Her Gece” yi Dolapdere Big Gang ile alışılagelmişin dışında farklı bir tarzda söyledi.

Ajda Pekkan Selda Bagcan 12.6.2024“Ağlama Anne” ve “Sivas’ın Yollarına” adlı şarkılara usta sanatçı Selda Bağcan’la düet yapan Süperstar, gecenin yıldızlar geçidini sonlandırdı.

Selda Bağcan'dan Ajda Pekkan'a övgü dolu sözler:

Bağcan "1963 yılından beridir aşkımdır. Türkiye'nin aşkıdır. Türkiye'nin sevgilisi. Bir tane, başka Ajda Pekkan yok!" deyince, Süperstar "Sende öylesin" diyerek jeste jestle karşılık verdi.

Sezen Aksu imzalı 'Ağlama Anne' adlı düetin ardından, "Bu şarkı playback olmayacakmıydı, tonmaister bize sabotaj yaptı, mikrofonlar açıktı" diyen Selda Bağcan şaşkınlığını gizleyemedi. Süperstar da "Böyle daha iyi oldu" diyerek şarkıyı canlı okumanın keyfini çıkardı.

Ajda Pekkan Beşiktaş Stadyumu 12.6.24Gece boyunca bitmeyen enerjisiyle Süperstar, müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Ajda Pekkan Ve Arkadaşlari (13)

Ajda Pekkan Ve Arkadaşlari (15)

Ajda Pekkan Beşiktaş İnönü Stadı 12.6.2024Ajda Pekkan, Beşiktaş İnönü Stadı'nda 40 bin kişiyi coşturarak tarihi bir geceye imza attı. Efsanevi sanatçı 21.30 da sahneye çıkarken, 00.30 da sahneden indi. 

Ajda Pekkan Ataturk 12 Haziran 2024

Süperstar Ajda Pekkan, Kimler Geldi Kimler Geçti şarkısını piyano eşliğinde seslendirirken şarkıyı Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e ithaf etti. Sanatçı konserinin sonunda organizasyon ekibine ve stadyum konserini hayata geçiren menajeri Sedef Aygün'e teşekkür etti.

Ajda Pekkan Ve Arkadaşlari (1)Ajda Pekkan Beşiktaş İnönü Stadı

Editör: Olcay Ünal Sert