Ajda Pekkan, geçirdiği omuz ameliyatının ardından kariyerinin ilk stadyum konserini 12 Haziran 2024 de Beşiktaş Stadyumu'nda verecek. Ünlü isimlerin de yer alacağı konserde en pahalı bilet 15 bin TL olacak.

AJDA PEKKAN HARBİYE 2023

Kayahan "İstanbul Kadar Güzel" konseriyle anılacak Kayahan "İstanbul Kadar Güzel" konseriyle anılacak

'Ajda ve Arkadaşları' adlı konserde Süperstar Ajda Pekkan;  Selda Bağcan, Nilüfer, Kenan Doğulu, Sıla, Edis, Cem Adrian, Mabel Matiz gibi bir çok isimle düet yapacak. Merakla beklenen konserin biletleri de satışa çıktı. Konserin en ucuz bileti 700 TL, en pahalı bileti ise 15 bin TL'den satışa sunuldu.

Ajda Ve Arkadaşlari Img 20240221 Wa0034

Önceki gün Instagram hesabından vereceği konserin heyecanını paylaşan Ajda Pekkan, şu ifadeleri kullandı; "12 Haziran Beşiktaş Stadyumu Ajda ve Arkadaşları... Tabi ki merak ediyorsunuz kim bu arkadaşları. Çok sevdiğim arkadaşlarım, gönlüme dokunan sesler diye ufak bir tüyo vermiş olayım. İlerleyen zamanlarda zaten detayları öğreneceksiniz. Uzun soluklu kariyerimde bir ilk olması bakımından da Beşiktaş Stadyumu konserini çok önemsiyorum ve büyük heyecan içinde hummalı bir hazırlık sürecindeyiz. Hepimiz için unutulmaz bir hatıra hafızalardan silinmeyecek bir gece olması dileğiyle. Öyleyse 12 Haziran'da sağlıkla ve huzurla, heyecan ve aşkla siz, çok sevdiklerimle buluşmak üzere."

Ajda Pekkan-1Dillerden düşmeyen şarkılarıyla 1970’lerden bugüne efsaneleşen süperstar Ajda Pekkan, 12 Haziran’da Beşiktaş Stadyumu’nda sevenleriyle buluşacak. Ajda Pekkan’ın 7’den 70’e herkesin bildiği şarkılarını muhteşem stadyum atmosferinde Türkiye'nin en sevilen sanatçı arkadaşlarıyla yapacağı düetler ve dev orkestra eşliğinde seslendireceği konserin biletleri Türkiye’nin lider ve en kapsayıcı online etkinlik platformu Biletinial’da satışa çıktı.

Konser, “Sana Ne Kime Ne”, “Hoşgör Sen”, “Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile” ve “Yakar Geçerim” gibi efsanevi şarkılarıyla Türk pop müziğinin süperstarı ünvanını kazanan Ajda Pekkan’ın kariyerindeki ilk stadyum konseri olacak. Uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek muhteşem konserde on binlerce kişi en sevilen Ajda şarkılarına hep bir ağızdan eşlik edecek.

Editör: Olcay Ünal Sert