Müzik yaşamına küçük yaşlarda başladığını ifade eden Ayfer Er 'En büyük hayalim TRT sanatçısı olmaktı ve bu hayalime kavuştum çok mutluyum' diyerek memnuniyetini dile getiriyor. 

Yapımcılığını Muhteşem Candan'ın üstlendiği 'Perişanım şimdi ' adlı  eser Elenor  Müzik etiketiyle dijital platformlardaki yerini aldı.

Ayfer Er Img 20240221 Wa0025

Ayşe Mine kimdir? Ayşe Mine kimdir?

Hanımefendi kişiliği ve sahne performansıyla dikkat çeken Türk Sanat Müziğinin gözde ismi Ayfer Er,  “Sezen Aksu'nun 'Perişanım şimdi' eserini okumaya karar vermem şöyle oldu; Hareketli bir şarkı okumak için anlaştığım aranjörüm sevgili Fırat Özbaylar’la stüdyoda görüştüğümüzde hepimizi derinden sarsan asrın felaketi 6 Şubat depremi dönemiydi ve hareketli bir şarkı okumak uygun değildi. Hepimiz perişan olduk derken, o ruh haliyle bu şarkıyı okuyalım dedik ve çok hissederek okudum. Bu eseri okumamıza izin veren  değerli sanatçı dost Sezen Aksu'ya ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım" diyor.  

Bu arada. TRT'de yıllardır büyük bir onurla görev yaptığını vurgulayan sanatçı 'Artık daha geniş kitlelere ulaşmak için serbest çalışmaya başladım ve böyle de devam etmek istiyorum ' şeklinde konuşuyor.

Editör: Haber Merkezi