Kötü haberi Felaket Tellalı Onur Akay duyurdu! Ayşe Mine sağlık sorunları nedeni ile ameliyata alındı!

Türk sanat müziği sanatçısı Ayşe Mine’nin bugün ameliyata alındı ve ameliyat sonrası yoğun bakıma kaldırıldı. Mine ilerleyen saatlerde normal odaya alındı. Şarkıcı Onur Akay, “Türk sanat müziğinin değerli sanatçılarından Ayşe Mine, sağlık sorunları nedeni ile İstanbul Okmeydanı Şehir Hastanesi’nde ameliyata alındı. Şu an ameliyatta olan değerli sanatçımız sonrasında yoğun bakıma alınacak, dualarınızı eksik etmeyin. Allah’ın izni ile ameliyattan saat 15.00 gibi çıkması bekleniyor.”  ifadelerini kullandı. Ayşe Mine'nin ameliyattın çıktığı, bir süre yoğun bakımda tutulduktan sonra normal odaya alındığı öğrenildi.

Ayşe Mine Onur Akal

“SANAT CAMİASININ VEFASIZLIĞINDAN BAHSETTİ”

Yazısında Ayşe Mine’nin oğlu Berk Günaydın’ın beyninde tümör çıktığını ve acilen onun da ameliyata alınması gerektiğini ifade eden Onur Akay, “Berk’in beynindeki tümör uzun zamandır biliniyordu ama küçük olduğu için sorun yaratmıyordu.  Çok fazla büyüme yapınca yaşadığı rahatsızlıklar nedeni ile muayene oldu ve doktoru ‘hiç iyi diyemiyorum’ deyince, Ayşe ablam bir anne olarak kendi sağlık sorunlarını bile unutmuştu. Ayşe abla ameliyata girmeden önce dün telefonda konuştuk. Kendisi, sanat camiasının vefasızlığından bahsetti. Şu dönemde manevi olarak desteğe çok fazla ihtiyacı olan canım ablam Ayşe Mine’ye ve oğlu Berk’e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” dedi.

Kadir İnanır hastaneye kaldırıldı Kadir İnanır hastaneye kaldırıldı

Ayşe Mine Hastanede

Ayşe Mine, sevenlerini korkuttu. Ünlü sanatçı daha önce hastane odasında çekilmiş bir fotoğrafını "Bu da geçer" notuyla paylaşmıştı. Mine; "Uzun zamandır süren ağrılar nedeniyle doktora başvurdum. Ufak bir operasyonla biyopsi için parça alındı. Yapılacak bir şey yok. Sonunda ameliyat şart" ifadelerini kullanmıştı.

Ayşe Mine İbrahim Tatlıses Gülden Karaböcek

İbrahim Tatlıses, Gülden Karaböcek, Ayşe Mine

Ayşe Mine, son olarak İbrahim Tatlıses'in sunduğu İbo Show programına katılarak müzik ziyafeti çekmişti.

Ayşe Mine Onur Akay, Gülten Gürses Akay Orçun Akay Berk Günaydın (1)Onur Akay, Ayşe Mine, Berk Günaydın, Orçun Akay, Gülten Gürses Akay.

Ayşe Mine 2000S

Magazinsortie.com olarak sanatçı Ayşe Mine'ye acil şifalar dileriz. 

Editör: Olcay Ünal Sert