Baştan sona pembe giyinen türkücü Berdan Mardini, yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeyi başardı.

Annesini kaybeden Akın Akınözü'nden duygusal mesaj Annesini kaybeden Akın Akınözü'nden duygusal mesaj

Pembe renk giyinen başarılı şarkıcı Berdan Mardini, Bülent Ersoy'un ardından Barbie akımına uymuş oldu. Bunun üzerine sosyal medya hesabından takipçilerinin de tepkisini çeken Mardini açıklama yaptı.

Berdan Mardini, Barbie akımına katılan ünlülerden oldu. Tepeden tırnağa pembe giyinen Mardini, o anları sosyal medya hesabından paylaştı. Mardini paylaşımına, "Ben seviyorum, yakışmış bence" notunu düştü. Mardini'nin pembe takım elbisesiyle verdiği pozlar kısa sürede gündem oldu. Ünlü türkücü giydiği pembe takım elbise sonrası gelen eleştirilere tepki gösterdi. Mardini, "Bir kıyafet giyineyim, hemen olay oluyor" diyerek tepkisini dile getirdi.

ELEŞTİRİLERE YANIT VERDİ: DOĞULUYUM DİYE ŞALVARLA MI DOLAYIM?

Tepeden tırnağa pembe giyinen ve 'Barbie' akımına katılan türkücü Berdan Mardini, paylaştığı pozlara yapılan eleştirilere tepki gösterdi. Mardini, "Ne yani, Doğuluyum diye şalvarla mı dolaşayım kardeşim? Başkası giysin ‘Aaa ne kadar yakışmış’, ben giyeyim ‘Türkücüye bak’ oluyor" dedi.

Türkücü Mardini, daha sonra paylaşımını yorumlara kapattı. Daha önce Süperstar Ajda Pekkan, Diva Bülent Ersoy ve Yılmaz Morgül de 'Barbie' akımına uyan ünlüler arasında yer aldı.

Editör: Haber Merkezi