Bilge Öztürk ve Daren Gerede uzun bir aradan sonra bir davette görüntülendiler.

Avukat Bilge Öztürk (45), sosyetik fotoğrafçı Bennu Gerede'nin oğlu Daren Gerede Erkaya (23) ile uzun süredir aşk yaşıyor. İkiliden son olarak sosyal medyada büyük ilgi gören bir aşk pozu geldi.

Yılmaz Erdoğan ile Cansu Taşkın'ın aşk görüntüleri ortaya çıktı Yılmaz Erdoğan ile Cansu Taşkın'ın aşk görüntüleri ortaya çıktı

Bilge Öztürk, 22 yaş küçük sosyetik sevgilisi Daren Gerede ile birlikte Netflix de yayınlanacak "Kulüp" dizisinin Beyoğlu'nda ki yemeğinde böyle poz verdiler.

Bir dönem Megastar Tarkan ile yaşadığı birliktelikle adından söz ettiren avukat Bilge Öztürk, aradığı mutluluğu iki sene önce fotoğrafçı Bennu Gerede'nin oğlu Daren Gerede Erkaya'da bulmuştu. Birlikteliğe onay verdiğini ifade eden Gerede, Hayatımda en çok sevdiğim varlıklardan biri oğlum Daren... Çok özel bir ruh, çok özel bir varlık ile tanışıp, olağanüstü bir birliktelik yaşamaları o kadar bana ümit ve ışık veriyor ki! Sizi çok seviyorum ve seni de inanılmaz seviyorum Bilge'ciğim. Çok ve çok... yorumunu yapmıştı.   Bir süredir kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi Daren Gerede Erkaya ile aşk yaşayan Öztürk sık sık pozlarıyla dikkat çekiyor. Öztürk, son olarak sevgilisiyle aşk pozunu paylaştı.  

Geçtiğimiz sene Nişantaşı City’s çıkışı görüntülenen Öztürk, “Düğün hazırlığı içerisinde olduğunuz doğru mu?” sorusu üzerine şu ifadeleri kullanmıştı: Düğün hazırlığı gibi bir şey yok. Öyle bir girişimimiz de yok. Geçen de giydiğimiz kıyafetlerden dolayı nişan haberleri çıkmıştı. Genel olarak evlilikle ilgili bir telaşım olmadı hiç. Mutlu olduktan sonra evlilik durumunun zorunluluğunu hissetmiyorum. Bu iş kalpte bitiyor. Çok mutluyum. İnşallah evlilik olsun ya da olmasın uzun süre devam etmesini istiyorum.

Editör: Haber Merkezi