50 bölümü geride bırakan ve ikinci sezonunda yine fırtına gibi esen ‘Bir Zamanlar Çukurova’, ocak ayında Türkiye’nin ilk dizi dergisi Episode’un ilk kapağını süslüyor.

Episode Dergi, 2020 yılının ilk sayısının kapağında ‘Bir Zamanlar Çukurova’ya yer verirken, dönemin kostümleri ve aksesuvarlarının kullanıldığı fotoğraf çekiminde oyuncular şıklıklarıyla göz doldurdu.

‘Bir Zamanlar Çukurova’ oyuncuları ve yaratıcı ekibi, dergiye verdikleri röportajlarda dizinin başarısının sırlarını paylaştı. ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın göz kamaştıran Yaman Konağı’nda ve çiftliğin bahçesinin şık ve renkli köşelerinde Ozan Balta’nın objektifine poz veren oyuncular moda editörü Taylan Gül ve dizinin genel sanat yönetmeni Nilüfer Çamur’un seçtiği birbirinden şık kıyafetleri giydiler.

Dizinin göz kamaştıran otomobillerinin de kullanıldığı çekimlerde yönetmen Murat Saraçoglu da 14 oyuncu ile birlikte objektifin önüne geçti.

‘Bir Zamanlar Çukurova’ bu akşam 20:00’de ATV’de.

Bir Zamanlar Çukurova KÜNYE

Yönetmen: Murat Saraçoğlu

Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar

Yapım: Tims&B Productions

Senaryo: Yıldız Tunç, Atilla Özel, Ayça Üzüm, Melis Veziroğlu Yılmaz

Müzik: Aytekin Ataş

Uygulayıcı Yapımcı: Emrah Karacakaya

Görüntü Yönetmeni: Sedat Yücel

Genel Sanat Yönetmeni: Nilüfer Çamur

Oyuncular: Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Esra Dermancıoğlu, Bülent Polat, Melike İpek Yalova, Alayça Öztürk, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Mehmet Polat, Serpil Tamur, Aras Şenol, Polen Emre, Şirin Öten

Editör: TE Bilisim