Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye Soyman 'Dünya Güzellerim Masada' adlı sohbet programında magazin ve güncel olayları kendi bakış açılarının üzerinden değerlendirecek. Programın çekimleri kısa süre içinde başlayacak. Programın tanıtım çekimleri bugün İstanbul da gerçekleşti.

Serap Tibuk ev sahibiyle mahkemelik oldu... “Oturduğum ev yalı değil, apartman dairesidir” Serap Tibuk ev sahibiyle mahkemelik oldu... “Oturduğum ev yalı değil, apartman dairesidir”

Bloom Medya tarafından youtube için hazırlanan  "Dünya Güzellerim Masada" programının tanıtım çekimlerinden Diva Bülent Ersoy’un masadan ilk görüntüleri büyük dikkat çekti.  Ersoy tanıtım çekimlerinde emsalsiz  tarzını  yine  ortaya koydu.

Diva Bülent Ersoy  "Dünya Güzelleri Masada" programının yönetmeni  Mustafa Kotan ile 'Vira Bismillah' diyerek objektiflere poz verdi .

Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye Soyman 6 yıl önce Show Tv de yayınlanan 'Dünya Güzellerim' isimli gezi ve eğlence programında, 45 gün boyunca Hindistan, Nepal ve Vietnam’a giderek farklı ülkelerin kültürlerini deneyimledi.  

Bülent Ersoy "Arkadaşlar kanalıma hoş geldiniz. Sakın hâ kanalıma abone olmayı unutmayınız" diyerek hayranlarının YouTube da "Dünya Güzellerim Masada" kanalını takip etmelerini istedi. Programın ilk bölümü 16 aralık 2023 Cumartesi günü www.YouTube.com da yayınlanacak.

Editör: Olcay Ünal Sert