KAMUOYUNUN DİKKATİNE!

Muhterem takipçilerim,
Yukarıdakı örnekte olduğu gibi bugün görsel ve yazılı basında çıkan haberler tamamen asılsız ve gerçeklerden uzaktır. Kaldı ki Sayın İbrahim Tatlıses'in program yapımcısı Sayın Polat Yağcı, Sayın Tatlısesin programına çıkmam için bendenize böyle bir teklifte bulunmamıştır.
Böyle masa başı yapılan asılsız haberler sanat hayatım boyunca benim hiç umurumda olmamıştır. Ama bu açıklamayı yapmamın sebebi bu asılsız haberleri yapanların yalancılıklarını tokat gibi yüzlerine vurmak içindir. Zira zaten benim şahsıma ait özel saz gurubum var olduğu için başka sazandelerin benim emisyonlarımda bana karşı tavır içinde olmalarıda beni hiç enterese etmez. Gerek Sayın İbrahim Tatlıses ve gerekse Sayın Polat Yağcı beyefendilerden böyle bir teklif almış olsaydım her iki dostumuda kırmayarak zaten kendi saz ekibimi alıp davete icabet ederdim. Bu tarz haberlerle meşgul olamayacak kadarda yoğunum çünkü yılbaşında siz değerli sevenlerimle Bolu'da buluşacağım.
Ocak, Şubat, Mart aylarının tüm hafta sonları konserlerim için kapatılmıştır.
Nisan ayında çıkacağım Avrupa turnesi ile de yurt dışındaki sevenlerimle buluşacağım.
Her zamanki daim olan derin saygı ve engin sevgilerimi yineleyerek arz eder yeni yılda tüm arzu ve projelerinizin tahakkuk edeceği, sağlıklı ve sevgi dolu bir yıl olmasını yüce Allah’ımdan niyaz ederim efendim.

Işın Karaca 'beğenmedim' dedi, Demet Akalın çıldırdı Işın Karaca 'beğenmedim' dedi, Demet Akalın çıldırdı

BÜLENT ERSOY

Diva Bülent Ersoy, Posta gazetesinin kupürünü yayınlayarak çıkan haberleri yalanladı.