Türk Musikisi'nin efsane yorumcusu Bülent Ersoy, İstanbul Maslak'ta konser veredi. Yeni Gazino da ki programına sanatçı Tarkan ile düet yaptığı "Kor" adlı şarkı ile başlayan Ersoy, "İşte Bu Bizim Hikâyemiz", "Yaktı Beni", "Geceler", "Doğum Günü" sevilen şarkılarını seslendirdi. 

Müzik kariyerinde literatüre geçmiş ve daha önce yapılmamış imajlarla yarım asrın en iyisi olarak imza atan Türk Sanat Müziği’nin yaşayan efsanesi, Türk müzik tarihinin en büyük ikonu Diva Bülent Ersoy “Barbie” imajının büyük etkisi devam ederken, Maslak Yeni Gazinodaki sahne  performansı ,tarzı ve güzelliğiyle yine büyüledi. Sahnede sesi ve  güzelliğiyle yine devleşen Diva Bülent Ersoy, ünlü modacı Tolga Çam imzalı göğüs dekolteli   pembe   özel tasarım kostümü ile de tam not aldı.
 
Yaptığı her konserinde yer bulmakta zorlanan hayranlarının izdiham alışkanlığı yarattığı Diva Bülent Ersoy ‘un haftalar öncesinden sold out olan zınga zınk dolu olan sahnesinde gecenin rezervasyonları yine günler öncesinden doldu. İzdihamın yaşandığı konserde, Diva Bülent Ersoy kendisini telefonlarıyla çekmek için yarışan binlerce hayranının büyük tezahüratlarıyla sahneye çıktı.

Yıldız Tilbe'nin Stadyum Konserinin Detayları Ortaya Çıktı Yıldız Tilbe'nin Stadyum Konserinin Detayları Ortaya Çıktı

Kendini izlemeye gelen binlerce hayranına aralıksız 3 saat konser veren Diva, büyük yorumcu kimliğiyle saatlerce ayakta alkışlandı. Diva tezahüratlar nedeniyle tam 7 kez bis yaparak daha önceki kendisine ait olan bis rekorunu egale etti.

Editör: Olcay Ünal Sert