Melih Gökçek'in paylaşımı sonrası Yozgat’ta Sarıkaya Belediyesi tarafından konseri iptal edilen Cem Adrian yoğun konser maratonuna son sürat devam ediyor.

Rekorların kraliçesi Işın Karaca Rekorların kraliçesi Işın Karaca

Başarılı şarkıları ve muhteşem sesiyle hayranlarını mest eden Cem Adrian'ın eski bir konser kayıdı yeniymiş gibi sosyal medya da yeniden gündem oldu.  İzmir de yaşandığı iddia edilen kayıtta, şarkı arasında hayranlarının bazı hareketlerinden rahatsız olan Adrian'ın şarkı arasında sitem ettiği görülüyor.

HAYRANLARINDAN ALKIŞLA DESTEK

"Burası çiftleşebileceğiniz bir konser değil" diyen Adrian'ın devamında ise "Ben şarkı söylerken saygı göstermek zorundasınız. Muhabbet etmek isteyen arkadaşlar muhabbet edecek o kadar çok yer var ki" dediği görülüyor.

Cem Adrian'ın 6 yıl önceki konserinde söylediği sözler yıllar sonra gündem oldu. 2017 yılında ki konserde, Cem Adrian'ı hayranlarının çılgınca alkışlandığı görülüyor.

Videonun sosyal medya da trend topic olmasının ardından Cem Adrian resmi Instagram hesabından yaptığı paylaşımda; 

"Bu konser 2017 den...

Geçtiğimiz günlerde değil... Ama 6 yıl önceki halimin yeni sanılmasına çok onore oldum *Bu arada evet konserlerde çiftleşmenin hala iyi bir fikir olduğunu düşünmüyorum..." notunu düştü.

Cem Adrian sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla konuya açıklık getirdi. Şarkıcının muz emojisi koyması gözlerden kaçmadı... Cem Adrian açıklamasında "Konserlerde çiftleşmenin hâlâ iyi bir fikir olmadığını düşünüyorum" diyerek yıllar önceki açıklamasına sahip çıktı.

Cem Adrian sık sık özel yaşamıyla gündeme beliyor. Sosyal medyadan bir takipçisinin "Kaç yıldır gaysın?" sorusuna ünlü şarkıcı, "Size kaç yıllık gay lazım?" diye yanıt vermişti. LGBT bireylerine verdiği destekten dolayı sık sık sosyal medya da linç edilen sanatçıyı eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de hedef olarak göstermiş, ardından bazı illerde ki konserleri de iptal edilmişti. Cem Adrian, Avrupa da çok sayıda şehirde konser veriyor. Oralarda bu tür sorunlar yaşamıyor.

Editör: Olcay Ünal Sert