Ünlü şarkıcı Cengiz Kurtoğlu oyuncu Tolga Yüce’nin doğum günü partisinde işletmeci Mustafa Can ile tartışmıştı. İddiaya göre aralarında çıkan tartışma sonrası Cengiz Kurtoğlu, Mustafa Can’a yumruk atmıştı. Olaylı gecenin ardından işletmeci Mustafa Can şikayette bulunmuştu. İstanbul 55. Asliye Ceza Mahkemesinde bugün görülen duruşmaya, tutuksuz sanık Cengiz Kurtoğlu ile şikayetçi Mustafa Can katılmadı.

Cengiz Kurtoğlu’nun avukatı, işi nedeniyle müvekkilinin duruşmaya katılamadığını bir sonraki celse hazır edeceklerini belirtti. Şikayetçi Mustafa Can’ın avukatı İsmail Uğurlu, şikayetçi olduklarını ifade ederek müvekkilinin yüzünün nasıl yaralandığına ilişkin raporu mahkemeye sundu.

Yılmaz Erdoğan ile Cansu Taşkın'ın aşk görüntüleri ortaya çıktı Yılmaz Erdoğan ile Cansu Taşkın'ın aşk görüntüleri ortaya çıktı

Daha sonra tartışmanın yaşandığı masada oturanlar tanık olarak dinlendi. Hüseyin Yağız Kaya, “Arkadaşımız Tolga Yüce’nin doğum günü sebebiyle olay mahallindeydik. Hepimiz aynı masadaydık. Şikayetçi, sanatçılarla ilgili tahrik edici konuşmalar yapmaya başladı. Çok rahatsız olduk. Orhan Gencebay için ve Ciguli için aşağılayıcı sözler söyledi. Cengiz Bey de ’Böyle bir şey konuşamazsınız, çok rahatsız olduk’ deyince şikayetçi masadan kalktı gitti” dedi. Cengiz Kurtoğlu’nun elinde bıçak olmadığını da ifade eden Kaya, elindeki cisim cep telefonu olabileceğini söyledi. (Kaynak: Hürriyet)

Editör: TE Bilisim