Demet Akalın ekonomik krizden dert yandı: Utanıyorum arkadaş

İbrahim Tatlıses, oğlu Ahmet'i mirasından men edeceğini açıkladı! İbrahim Tatlıses, oğlu Ahmet'i mirasından men edeceğini açıkladı!

"ŞU SAATİ ve YÜZÜĞÜ TAKMAYA UTANIYORUM"

Daha önce pahalı markaların kıyafetlerine verdiği paralar ve tarzı ile gündeme gelen Akalın, "Ben alışverişe meraklı bir insanım. Geçen, İtalya'ya gittiğimde 2 bavulla döndüm. Artık dönem öyle bir dönem değil. İnanın artık ben de şu saati takmaktan utanıyorum arkadaş. Vallahi de billahi de utanıyorum." şeklinde konuştu.

"EKONOMİK KRİZ VAR" DEDİ, ÇOCUĞUNA 10 BİN LİRAYA OYUNCAK ALDI
Konuşmasının devamında ekonomik krize vurgu yapan Akalın, "Artık ekonomik kriz var, Artık insanların gözüne gözüne... Geçen gün Hira'ya bir bebek aldım. 25 bin lira falan işte, 'Size 10 bin olur' dediler. Ama şöyle; alıyorum ona bebeği sonra 2 ay bir şey almıyorum. Gerçekten zaman o zaman değil çünkü" dedi.

Demet Akalın hayat arkadaşı Okan Kurt ve kızı Hira ile birlikte.

"DİLAN BÖYLE BİR KIZ DEĞİLDİ"
Kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddialarıyla uzun zamandır Türkiye gündeminden düşmeyen Dilan Polat ve Engin Polat çifti gece saatlerinde gözaltına alınırken Akalın, programında Polat çiftiyle yollarının kesiştiği anlara değindi. Akalın, gözaltına alınan Polat çiftine dair "Esra Balamir getirmişti bana Dilan Polat'ı. Fotoğraflar çekmesi için. Gülşen'e götürmüştüm onun oğlunun fotoğraflarını çeksin diye. Bizim sahne fotoğraflarımızı çekerdi, eşiyle gelirdi. Dilan böyle bir kız değildi. Sonra birtakım şeyleri hissettiğim için uzaklaştım. Benimle ve Hira'yla dalga geçen videolar yaptı, benim için orada bitti. Sabah onu o halde izleyince inan üzüldüm." dedi.

Editör: Olcay Ünal Sert