Sergide eseri olan sanatçılar; Mr. Besk, Beste Alperat, Devrim Erbil

Devrim Erbil, heykeltıraş Beste Alperat ve grafiti sanatçısı Mr.Besk’in eserleriyle Cumhuriyet’in kazanımlarını odağına alan özel sergi 4 Haziran’a kadar Zorlu PSM Meydan Fuaye’de ziyaret edilebilecek.

İBB Şehir Tiyatroları Ekim ayında perdelerini açıyor! “Klasikler Devam Ediyor” İBB Şehir Tiyatroları Ekim ayında perdelerini açıyor! “Klasikler Devam Ediyor”

Dursun Göndoğdu, Pervin Ersoy, Devrim Erbil, Mr. Besk

Zorlu PSM, DG Art küratörlüğünde Devrim Erbil, Beste Alperat ve Mr. Besk’i bir araya getirerek oluşturduğu özel serginin açılış kokteyli Zorlu PSM’de ki sergi alanında seçkin davetlilerinin katılımı ile yapıldı. Uygar bir yaşam arzusunu ve İstanbul’u eserlerine yansıtan Devrim Erbil, Cumhuriyet tarihinin en önemli kazanımlarından kadın haklarına odaklanan heykeltıraş Beste Alperat ve ülkemizin asırlardır eski efsanelere, fermanlara, hikayelere konu olmuş lale çiçeği motifleriyle genç kuşağın yenilikçi ismi Mr. Besk’in eserleriyle ‘’Dün, Bugün ve Yarın’’ sergisi ücretsiz olarak 19 Mayıs – 4 Haziran tarihleri arasında Zorlu PSM Meydan Fuaye’de ziyaret edilebilecek.

İsmail Öztürk
Mr. Besk, Ceren Polat
Deha Bilimlier, Beste Alperat, Aslıhan Abacı, Fatih Öztürk
Selvi - Bülent, Miray Serttaş