Kanada da 82 yaşında yaşamını yitiren Erkin Koray’ın kızı Damla Koray, sanatçının vefatının ardından başsağlığı mesajı yayınlamayan MESAM’a (Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği) tepki gösterdi.

Hayatını kaybeden Anadolu Rock’ın 'Erkin Baba'sı Erkin Koray‘ın kızı Damla Koray, başsağlığı mesajı yayınlamayan MESAM’a sitem etti.
Türk rock müziğinin efsanevi ismi 82 yaşındaki Erkin Koray, uzun süredir yaşadığı Kanada’nın Toronto şehrinde 7 Ağustos Pazartesi günü gündüz saatlerinde hastaneye kaldırıldı. Tedavi altına alınan Erkin Koray’dan akşam saatlerinde üzen haber geldi. Usta sanatçı hayatını kaybetti.

YILDIZ TİLBE’NİN BAKÜ ÇIKARMASI YILDIZ TİLBE’NİN BAKÜ ÇIKARMASI

Damla Koray, babasıyla ilgili taziye mesajı yayınlamayan MESAM’a (Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği) sitem etti. Babasının çalışma masasını paylaşan Koray, şunları söyledi:

“Babam bu eve doğru dürüst yerleşememişti. İlk olarak kendi özel tasarımı olan masasını yapmıştı. Aylar sonra ilk defa o masanın başına oturup sadece durmayı başardım. Böylesi büyük ve değerli bir sanatçının vefatında bir başsağlığı paylaşımı yapmamış olmanız beni üzdü sayın MESAM.”

Editör: Haber Merkezi