Taner Şafak (2012–2019) ve Tolga Ertuğrul ile evlenip boşanan Tuğçe Tayfur, bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı Burak Kalfa'dan olaylı ayrılığı sonrası dünyaevine girmişti.

Muhammet Aydın'la evli olan ünlü isim, evliliğine annesi Necla Nazır ile babası Ferdi Tayfur'un karşı çıktığı yönündeki iddialara fotoğraflı yanıt verdi.

Tuğçe Tayfur, iş insanı Burak Kalfa ile Eylül 2022'de nişanlanmıştı. İkili, nişan töreninden 16 gün sonra ayrılmış ancak kısa sürede barışmıştı.

ŞANTAJLA SUÇLADI 

Aradan birkaç ay geçtikten sonra yeniden yeniden ayrılık kararı alan ikiliden Tuğçe Tayfur, Burak Kalfa'yı kendisine şantaj yapmakla suçlamıştı.

KISA SÜREDE EVLİLİK HAZIRLIĞI! 

Burak Kalfa ile davalık olan Tuğçe Tayfur, geçtiğimiz günlerde yeni bir aşka yelken açtığını duyurmuştu. Şarkıcı, Sivaslı olduğunu söylediği Muhammet Aydın ile evlilik hazırlıklarına da başlamıştı.

ÜÇÜNCÜ KEZ EVLENDİ 
Daha önce Taner Şafak ve Tolga Ertuğrul ile evlenip boşanan Tuğçe Tayfur, yeni ilişkisini duyurduktan sadece dört gün sonra Muhammet Aydın ile hayatını birleştirmişti.

Muhammet Aydın ile sürpriz bir şekilde dünyaevine giren Tuğçe Tayfur'un annesi Necla Nazır ile Ferdi Tayfur'un nikahına katılmaması dikkatlerden kaçmamıştı.

ADAM GİBİ ADAM BİR OĞLUM VAR' DEDİN' 

Tuğçe Tayfur, evliliğine annesi ile babasının karşı çıktığı yönündeki söylentilere fotoğraflı yanıt verdi. Tayfur, "Canım annem biz senin gibi bir büyüğümüz olduğu için çok şanslıyız. Dualarında bizi eksik etmeyenimiz, sen bizim başımızın tacısın. 'Bir evladım, bir torunum vardı şimdi bir de adı güzel Muhammet'im, adam gibi adam bir oğlum var' dedin. Seni çok seviyoruz" ifadelerini kullandı.

Muhammet Aydın ile evleneceğini duyuran Tuğçe Tayfur geçtiğimiz günlerde evlendiğini sosyal medya hesabından duyurmuştu. "Ciddi bir şeyler yazıp yazıp siliyorum ama o kadar mutluyum ve çok uzun zaman sonra o kadar kendim gibiyim ki ciddi bir şeyler yazamayacağım" diyen Ferdi Tayfur'un kızı paylaşımına şu notu düşmüştü:

Gülşen, Dilber dansını ve şarkısını repertuvarına aldı Gülşen, Dilber dansını ve şarkısını repertuvarına aldı

"Bizler ne kadar planlar yapsak da sonunda Allah'ın dediği oluyor. Elhamdüllilah Allah seni bana gönderdi, ne de güzel etti, tabii sana ne ithamda bulundular ama bir kulağımızdan girdi bir kulağımızdan çıktı çünkü doğru duvar yıkılmazdı. Allah için seni çok seviyorum Hubby. TUĞÇE AYDIN’a merhaba diyelim canlarım. Allah her isteyene de nasip etsin."

Tuğçe Tayfur, Annesi Necla Nazır'ın elbisesinden gelinlik tasarlattığını açıklamıştı. 

GELİNLİĞİNE YORUM YAĞDI 

Tuğçe Tayfur'un sade ve tamamen kapalı gelinliği sosyal medyayı sallamıştı. Tayfur'un takipçileri "Çok yakışmış", "Gelinlik çok sade", "Annenize ne kadar benzemişsiniz", "Bir açılıp bir kapanıyorsunuz ama gelinlik çok güzel", "Gelinlik emanet gibi" yorumlarında bulunmuştu.

NE OLMUŞTU? 

Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur, iş insanı sevgilisi Burak Kalfa ile geçtiğimiz yıl nişanlanmış, 16 gün sonra ise Burak Kalfa ile yollarını ayırdığı ortaya çıkmıştı.

Bir dargın bir barışık aşk yaşayan Tuğçe Tayfur ile Burak Kalfa ilişkilerine geçtiğimiz aylarda son noktayı koymuştu.

FİZİKSEL VE PSİKOLOJİK ŞİDEET GÖRDÜĞÜNÜ AÇIKLAMIŞTI 

Ayrılığın ardından Tuğçe Tayfur, eski nişanlısı hakkında açıklamalarıyla herkesi şaşırtmıştı. Fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğünü söyleyen Tayfur, savcılığa başvurduğunu belirtmişti.

UZAKLAŞTIRMA KARARI! 
Eski nişanlısıyla davalık olan Tuğçe Tayfur, Burak Kalfa hakkında uzaklaştırma kararı da almıştı.

Posta'nın haberine göre Tuğçe Tayfur, müstakbel eşi hakkında yapılan 'mafyatik' yorumlarına şu yanıtı vermişti: "İşi bıraktığımda herkes birileri için bıraktım sanmıştı halbuki tam tersiydi. Yuva kurmaktan başka istediğim hiçbir şey yoktu. Daha düzenli çoluk, çocuklu bi hayat."

"Neyse ben işi bırakmayayım diye çok büyük baskılar gördüm ama başımı dik tuttum şantajları tehditleri aileme anlattım. Tam o sıralarda Muhammet Bey karşıma çıktı ve ticari bir birliktelik sundu. Aslında amaç para kazanmak değildi."

"Kafam dağılacaktı, bende kabul ettim. Zaman geçtikçe Muhammet Bey benim yüzümden ölüm tehditleri almaya başladı. O da şikayetçi oldu. Benim yaşadığım her şeye birebir şahit oldukça aramızdaki bağ kuvvetlendi. Şimdi bir kaç 2. Sınıf Magazin sitelerinde Muhammet Bey için 'ağır abi, mafyatik' gibi tabirler kullanmışlar."

"Bizim piyasamızla uzaktan yakından bir ilgisi yok. Ticaret insanı, işinde gücünde. Benim yüzümden kendini kaosun içinde bulan ama yine de elinden gelenin fazlasını yaparak yanımdan bir saniye bile ayrılmayan bir adam kendisi. O yüzden insanlara böyle tabirler kullanmadan önce ticari hayatlarına bir bakın bakalım... Yanımda olup destek verdiğin her gün için teşekkür ederim..."

Çok geçmeden Muhammet Aydın da Instagram sayfasında Tuğçe Tayfur'u destekleyen bir açıklama yayınladı. "Resmi nikah sonrası profilim kapanacaktır. Aptalca Magazin ve ünlü olma çabaları üzgünüm bende yok."

"Benden size ekmek çıkmaz. Ne ismimi gazetelere çıkarıp zengin olmaya ihtiyacım var, ne de hayatıma aldığım kadınımın ismini kullanmaya... Ticari faaliyetlerimi sürdürdüğüm tüm şirketler tarafıma ait ve aile fertlerimin dahil ismini kullanmamış adam olarak yeri geldi aile şirketlerini yönettiğimi konuştunuz, yeri geldi mafyatik lanse edildim. Komik"

Tuğçe Tayfur evleneceğini geçtiğimiz haftalarda şu sözlerle duyurmuştu, "Sivas nüfusa artı bir yazın geliyorum"

Tuğçe Tayfur ardından ise nikah için vesikalık çekimine ait bir kareyi yayınlamıştı.

Tuğçe Tayfur, sanat hayatından çok fırtınalı aşkları ile hep konuşuldu.

Editör: Haber Merkezi