Arabesk müziğin Baba'sı Ferdi Tayfur'dan ilginç bir paylaşım geldi. Şarkıcı, "Zamanında neden bırakıp kaçtığımı şimdi anladınız mı?" mesajını yayınlayınca; kızı Tuğçe Tayfur bu mesajın babasının basın danışmanı Şirin Gözalıcı tarafından yazıldığını düşündü. Ferdi Tayfur bunun üzerine bir video yayınlayarak açıklama yaptı.

Tugce Tayfur Muhammet Aydin

Tuğçe Tayfur'un, iş insanı Burak Kalfa'dan nişanı atar atmaz Muhammet Aydın ile evlenmesi dikkat çekmişti...

Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur, yaklaşık 9 ay önce Muhammet Aydın ile nikah masasına oturmuştu. 7 aylık hamile olan Tuğçe'nin, babasıyla sorunlar yaşadığı iddia edilmişti.

Ferdi Tayfur 2024Marmaris'te bir süredir gözlerden uzak bir hayat süren ve kızının düğününe katılmamasıyla dikkat çeken Ferdi Tayfur, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.

tugce muhammed

Tuğçe Tayfur, bu paylaşımın arkasında babasının basın danışmanı Şirin Gözalıcı'nın olduğunu düşünerek, isim vermeden Gözalıcı’yı hedef aldığı paylaşımlar yaptı.

Ferdi Tayfur Tuğce Tayfur Kral

"O YAZIYI BEN YAZDIM"

Ancak Ferdi Tayfur, bir video mesaj yayınlayarak; söz konusu paylaşımın kendisine ait olduğunu doğruladı. Ünlü isim, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

İbrahim Tatlıses "Ben Suphiye Orancı'yı tanımıyorum" İbrahim Tatlıses "Ben Suphiye Orancı'yı tanımıyorum"

Ferdi Baba

"Az önce bir yazı yayınlattım. Şirin'e yazdırdım. O yazıyı ben yazdım. Söylediğim de şu; kim ne yapar, kendine yapar. Dünyada ve ahirette kim ne yapar, kendine yapar. Başka söyleyecek sözüm yok. Hepinizi gözlerinizden öpüyorum."

Tuğçe Tayfur  26.9.2023

"BENİM MUHATABIM SEN DEĞİLSİN"

Tuğçe Tayfur ise bu paylaşımın altına; "İşte sen Şirin Hanım'a demişsin ki 'kim ne yapar kendine yapar' yaz, o yazmış 'anladınız mı yıllar önce neden kaçıp gittiğimi?' Neyse, atamızla laf dalaşına girecek değilim. Annem bana çok güzel edep ve saygıyı öğretti. Benim muhatabım bu konuda sen de değilsin zaten. Aynen dediğin gibi 'bu hayatta kim ne yaparsa kendine yapar.' İnsan haddini ve yerini bilecek, bilmiyorsa da öğreteceğim ona. Aramıza girmesine izin vermeyeceğim istediği kadar video çeksin, istediği kadar arkamdan insanlara o bizim ailemizden değil desin. Ona çok şey öğreteceğim daha" mesajını yazdı.

Ferdi Tayfur Gülden Karaböcek Fotoğraf Olcay Ünal Sert

Ferdi Tayfur ve Gülden Karaböcek, Kral Tv Video Müzik Ödülleri Töreni'nde görülüyorlar. (Fotoğraf: Olcay Ünal Sert)

Marmaris de inzivaya çekilen Ferdi Tayfur'dan Bayramın üçüncü günü uyarı gibi mesajlar geldi. Ferdi Tayfur 'Zamanında neden bırakıp kaçtığımı anladınız mı?' diye bir not paylaştı.

Kızı Tuğçe 'Bu mesajı babam değil, basın danışmanı Şirin yazdı' deyince Ferdi Tayfur'dan videolu yanıt geldi. Tayfur, "Kim ne yaparsa, kendine yapar" dedi...

Ferdi - Tugce Tayfur - Necla NazırFerdi Tayfur, yıllar önce ceketini alarak Emirgan da ki evi Necla Nazır'a bırakarak terk etmişti... Tayfur'un, Necla Nazır'ın menzil tarikatına girmesi ve kızının sürekli özel hayatıyla gündeme gelmesinden rahatsızlık duyduğu iddia edildi..

tugce ferdi baba necla nazir (2)

Ferdi Tayfur 10 yıl önce Akşam da gazeteci Olcay Ünal Sert'e verdiği röportajda, Necla Nazır için, "Onun dünyası bambaşka..." diyerek yanıt verdikten sonra birliktelikleriyle ilgili olarak; "Hepsi benim evli olduğumu bilerek geldiler... Kimseyi aldatmadım.... Demek ki bizde de birşey varmış..." şeklinde yanıt vermişti..

Editör: Olcay Ünal Sert