Türk Pop müziğinin SüperstarAjda Pekkan, BKM Organizasyonu ile 6 Ağustos’ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda konser verecek. Bu yıl 60. Sanat yılını kutlayan Ajda Pekkan, unutulmaz bir konsere imza atacak.

Ajda Pekkan Ankara Atılım Sahnesi 28.6.2024

Yıllara meydan okuyan sesi ile sayısız hite imza atan Ajda Pekkan, Türkiye’de tüm zamanların en çok satan ve dinlenen kadın sanatçılarından biri.

Ajda Pekkan-1Albümleriyle 15 milyondan fazla satış rakamına ulaşan Ajda Pekkan, 1977 yılında yayınladığı “Süperstar” albümüyle büyük bir başarıya imza attı ve Süperstar olarak anılmaya başladı. Turneler, sayısız ödül ve liste başarılarının yanı sıra The Hollywood Reporter’ın hazırladığı Gösteri Dünyasının En Güçlü 100 Kadını listesinde de yer aldı.

Ajda Pekkan Beşiktaş İnönü Stadı 12.6.2024

Usta sanatçı Ahmet Uğurlu hayatını kaybetti Usta sanatçı Ahmet Uğurlu hayatını kaybetti

'Ajda Forever' Türkiye turnesini son sürat devam ettiren Ajda Pekkan bu yıl Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda 6 Ağustos'ta ilk konserini verecek. Süperstar, 4 Eylül de Harbiye de 2. kez hayranlarıyla buluşacak. 

Ajda Bodrum 8.7.24

EFSANE ŞARKILARLA AÇIKHAVA’DA BİR SÜPERSTAR: AJDA PEKKAN!
Söylediği şarkılar, imza attığı projeler, sahne kostümleri ve konserlerindeki olağanüstü performansıyla süperstar Ajda Pekkan’ın Harbiye Açıkhava’nın muhteşem atmosferinde gerçekleşecek konserinin hazırlıklarına ise şimdiden başladı.

Ajda Pekkan Bodrum Antik Tiyatrosu 8 Temmuz 2024Süperstar'ın sahne alacağı konserin biletlerine bu adresten ulaşılabilir. 

Editör: Olcay Ünal Sert