YAĞMURLU HAVA DA GÜLDEN KARABÖCEK'E YOĞUN İLGİ

Gülden Karaböcek konserinde Dilek Taşı, Sürünüyorum, Kırılsın Ellerim, Sen Evlisin, Ben Olmalıydım gibi unutulmaz bestelerini seslendirdi. Konserin ilk yarısında siyah ve gri renklerden oluşan kostüm giyen sanatçı, ikinci yarıda pembe renk kostüm tercih etti. 

"Dilek Taşı" bestesini iki kez seslendirdi.

Dilek Taşı sinema filminin ardından Dilek Taşı dizisi ile yeniden popüler olan 'Dilek Taşı' bestesini yoğun istek üzerine iki kez okuyan Gülden Karaböcek; "Sene 1978, Dilek Taşı hayatımın dönüm noktasıdır. Hulki Saner'in isteğiyle bu besteyi film için yaptım. Ve de çok sevildi, 45 yıldır her konserimde birkaç kez okuturlar bana" dedi. Karaböcek, kansere yenik düşen şarkının güftekârı Ali Tekintüre'yi de sahnede anarak alkış istedi.

Gülden Karaböcek "Yakında bizler de gideriz!"

Sanatçı stadlara marş olan 'Sürünüyorum' bestesini seslendirdikten sonra, "Bizler de eski yaşlarda değiliz. Yakında gideriz." diyerek duygusal bir konuşma yaptı. Sanatçı konser bitiminde hayranlarıyla tofoğraf çektirerek albümlerini imzaladı...

"2024 yılı dilerim savaşsız olur... Gazze de Ukrayna da savaş olmasın, çocuklar ölmesin"

Gülden Karaböcek konser bitiminde Magazinsortie.com 'dan Olcay Ünal Sert'e yaptığı özel açıklamada; "Halk konserlerini çok seviyorum. Bizi bir araya getiren İstanbul Büyükşehir Belediyesine çok teşekkür ediyorum. 2024 yılı dilerim savaşsız olur, ölüm olmasın, çocuklar ölmesin! Gazze de Ukrayna da savaş olmasın barış olsun. Ben sadece dilek dileyebilirim, elimizden başka bir şey gelmiyor." dedi.

"ALLAH'A SİTEM EDİLMEZ!"
Magazinsortie.com 'un özel haberine göre; Gülden Karaböcek, "Aldırma Gönül" adlı eserde, "Bir sitem gönder Allah'a" sözlerini "Bir mesaj gönder Allah'a" diyerek okudu. Sanatçı şarkı bitiminde sözleri neden değiştirdiğini şöyle anlattı: "Allaha sitem edilmez. O yüzden bu şekilde okudum" 

İBB Fatih Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi'nde ki konserde Nur Düzgit Karaböcek de sürpriz yaparak 2 şarkı seslendirdi.

Gülden Karaböcek'e halk yoğun ilgi gösterdi. Sanatçı hayranlarını kırmayarak teker teker fotoğraf çektirdi. 

Gülden Karaböcek hayranlarıyla bol bol selfie çektirdi.

Gülden Karaböcek, Marmaris'ten konser için gelen bir hayranını kırmayarak fotoğraf çektirdi.

Gülden Karaböcek, hayranlarının getirdiği plak, kaset ve cd'leri imzaladı. 

Alize “Hesap Günü” ile müzikseverlerle buluştu Alize “Hesap Günü” ile müzikseverlerle buluştu 

Editör: Olcay Ünal Sert