Aile yakınlarının yanı sıra siyaset dünyasından saygın isimlerinde katıldığı nikah töreninde gelin Ayşegül Demirtaş Bijoux marka gelinlik tercih ederken, Gürkan Ağaoğlu ise damatlık tercihini Damat Tween'den yana kullandı.

Gurkan - Aysegul Demirtas Agaoglu, Ali Agaoglu

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın kıydığı nikah töreninde çiftin şahitliklerini ise Tarık Aksar, Yusuf Günay, İsmet Yıldırım, Hasan Tahsin Usta, Ali Ağaoğlu, Mücahit Demirtaş yaptı. Evlilik cüzdanını gelin hanıma teslim eden Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi. Nikah töreninin ardından davetlilerin tebriklerini kabul eden genç çift, birlikte oynadıkları harmandalı ile büyük alkış aldılar. 

Başkanı Murat Aydın çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi. 

Nikah töreninin ardından davetlilerin tebriklerini kabul eden genç çift, birlikte oynadıkları harmandalı ile büyük alkış aldılar. 

Seda Mete ve ünlü şarkıcı Emre Altuğ'un muhteşem sahne performanslarıyla renkli bir gece geçiren davetliler, baştan sona pandemi tedbirlerine azami özen gösterdiler. 

x

Gürkan - Ayşegül Demirtaş Ağaoğlu

Nikah töreninin ardından davetlilerin tebriklerini kabul eden genç çift, birlikte oynadıkları harmandalı ile büyük alkış aldılar. 

Öte yandan balayı için farklı bir tercih yapan genç çiftin, Kapadokya'dan başlayan ve Antalya ile devam edip Çanakkale'de noktalanacağı öğrenilen bir karavan turuna çıkacağı öğrenildi. (Snob Magazin)