Aşk Haberleri

Aşk haberleri ve güncel Aşk gelişmeleri, Aşk ile ilgili tüm video, Aşk fotoğrafları ve Aşk haberleri MagazinSortie.com sitemizde


DİZİ

Serenay Sarıkaya'nın başrolünde yer aldığı Ece Yörenç imzalı Kimler Geldi Kimler Geçti 9 Mayıs'ta Netflix'te yayınlanacak.

MÜZİK

Popüler müziğin başarılı temsilcisi Mabel Matiz, Saba Tümer'in YouTube programına konuk oldu. Matiz, Tarkan ile düet niyetlerinin olduğunu söyledi.

MAGAZİN

Ebru Gündeş ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Murat Özdemir, evliyken bakın ne yapmış? İşte detaylar...

MAGAZİN

Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye Soyman'ı bir araya getiren 'Dünya Güzellerim Masada' programı, eğlenceli anlarla gündeme geliyor. 2. bölümde...

MAGAZİN

Sinema, tiyatro ve sahnelerin en özel isimlerinden Zuhal Olcay, NTV ekranlarında yayınlanan Empati'de, Ahmet Mümtaz Taylan'ın konuğu oldu.

MAGAZİN

Ege Aydan YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk oldu. Ünlü oyuncu programda opera sanatçısı olan halası Ayhan Aydan ile...

MAGAZİN

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ile yakışıklı müzisyen Mert Demir'in aşk yaşadıkları iddia edildi.

MAGAZİN

 İpek Filiz Yazıcı ve Ufuk Beydemir çifti Bağdat Caddesinde ellerinde bayraklarla Cumhuriyetimizin 100. Yıl kutlamalarına katıldı.

MAGAZİN

Yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım sevgilisi Pınar Deniz ile evleneceği haberleriyle ilgili konuştu.

MAGAZİN

Oyuncu Bülent Emrah Parlak önceki gece meslektaşı Elit Andıç Çam ile İstiklal Caddesi’nde sarmaş dolaş görüntülendi.

MAGAZİN

Ünlü oyuncu Devrim Özkan, futbolcu Lucas Torreira ile aşk yaşadıklarını itiraf etti.

KÜLTÜR SANAT

Engin Hepileri'nin yönetmenliğini üstlendiği, Kenan Doğulu'nun müziklerini yaptığı 'Kim Bu Ben' adlı oyun yeni sezon için hazır.