Netflix, merakla beklenen yeni dizisi Kimler Geldi Kimler Geçti’nin yayın tarihini yeni bir fragman ve yapımdan ilk karelerle paylaştı. Heyecan yaratan kadrosu ile izleyiciyi günümüz ilişkilerine, arkadaşlığa, aşka ve modern zaman sancılarına heyecanlı bir yolculuğa çıkaran Kimler Geldi Kimler Geçti 9 Mayıs’ta yalnızca Netflix’te yayınlanacak.

1713164047 Kimler Geldi Kimler Ge Ti 2 Kopya

Serenay Sarıkaya başrolünde, Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade İşçil, Esra Ruşan ve Efe Tunçer gibi sevilen isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosu ile izleyiciyi büyüleyecek dizinin yaratıcılığını Ece Yörenç üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Bertan Başaran oturuyor. Ay Yapım imzalı dizinin güçlü kadrosunda ayrıca Kamil Güler, Cem Güler, Zeynep Tuğçe Bayat, Gülcan Arslan ve Perihan Savaş, Laçin Ceylan, Ege Aydan, Selçuk Borak gibi birçok önemli isim de yer alıyor.

Kimler Geldi Kimler Gecti 4İlişkilerin her haline renkli bir bakış atan Kimler Geldi Kimler Geçti 9 Mayıs’ta tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix'te.

Serenay Sarikaya 1713164009 Kimler Geldi Kimler Gecti 1

Selin Şekerci "Kamyoncu gibi giriyorum partnerime" Selin Şekerci "Kamyoncu gibi giriyorum partnerime"

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarikaya 2024 Gq Daveti, New YorkSerenay Sarıkaya, geçen hafta GQ dergisinin New York'ta ki davetine katılarak oldukça adından söz ettirmişti. Sarıkaya için, sosyal medyada "Göğsünü gere gere Türkiye'yi temsil etti" yorumları yapıldı. 

Editör: Olcay Ünal Sert