Seren Serengil "Siz de evlendiğiniz kişiyi Popstar da tanımıştınız!" Seren Serengil "Siz de evlendiğiniz kişiyi Popstar da tanımıştınız!"

Hadise, Mehmet Dinçerler ile yeniden barıştığı yönündeki iddialara sahnede seyirci karşısından yanıt verdi.

Ünlü şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler, geçtiğimiz sene Çırağan Sarayı'nda aile arasında gerçekleşen bir törenle sessiz sedasız nikah masasına oturmuştu. Ancak ikilinin evliliği sadece 5 ay sürmüştü. Hadise ile Dinçerler, 30 Eylül'de Beykoz Adliyesi'nde görülen duruşmayla tek celsede boşanmıştı. Ayrılık sürecinde çok konuşulan ünlü çiftin geçen günlerde yeniden barıştıkları iddia edilmişti. Son olarak Hadise'nin kalp emojisi ekleyerek bir erkek kolunun yer aldığı fotoğrafı takipçilerini ayaklandırdı. Mavi beyaz bir gömlek giydiği görülen kişinin şarkıcının eski eşi Mehmet Dinçerler olduğu iddia edildi. Dinçerler'in ardından Hadise'nin paylaşımındaki kişinin oyuncu Berk Atan olduğu ileri sürüldü. Atan, geçtiğimiz günlerde dizinin tanıtımda Hadise'nin paylaşımındaki gömleğe benzeyen bir gömlek giymişti.

Hadise "Bizde bir kitap tekrar okunmaz"

Yoğun konser maratonuna devam eden Hadise, dün akşam İzmir'de sahneye çıktı. ‘Süperman’ şarkısını okurken bir hayranının pankartını gören Hadise, eski eşi Dinçerler ile barıştığı yönündeki haberlere atıfta bulunarak "Bazıları eskilere takıldığımızı düşünüyorlar. Bizde bir kitap tekrar okunmaz" diyerek barışma iddiasına son noktayı koydu.

Hadise'nin konser programı:

Konser performanslarıyla adından sıkça söz ettiren Hadise, Gaziantep konserinin ardından 17 Eylül akşamı İzmir Kültürpark Atatürk Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne aldı.

Enerjik sahne performansı ve danslarıyla dinleyicilerine unutulmaz anlar yaşatan Hadise’nin Türkiye turnesi önümüzdeki aylarda da devam edecek. Kasım sonunda Avrupa turnesine başlayacak olan Hadise, 14 Ekim’de de New York’ta sahne alacak.

·         17 Eylül İzmir Kültürpark

·         23 Eylül Denizli Açıkhava

·         6 Ekim Bursa Kültürpark Açıkhava

·         8 Ekim Antalya Açıkhava

·         14 Ekim New York

·         5 Kasım İzmir Arena

Editör: Olcay Ünal Sert