Yapımcılığını Süreç Film’in yaptığı, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstlendiği başrolleri Haluk Bilginer, Yağmur Tanrısevsin, Gürkan Uygun, Berk Hakman, Begüm Birgören ve Hasan Küçükçetin’in paylaştığı 'Kaçak' önceki akşam atv'de yayınlanan 39. bölümüyle sosyal medyaya damgasını vurdu. .
 
Özellikle baba-kız; Haluk Bilginer (Faysal) ile Yğmur Tanrısevsin (Tülay) ‘in kavuşma sahnesi geceye damgasını verurken, sosyal medya da dizi ve Tanrısevsin’in başarılı oyunculuğu için mesajlar yağdı.
 
 
Yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu’da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesinin anlatıldığı dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde Ustura Faysal, yıllardır görmediği kızı Tülay ile kavuştu. Yıllardır aradığı kızını bulan Faysal, onu ölümden kurtardıktan sonra karşı karşıya gelince Tülay onu ilk başta affedemez. Faysal (Haluk Bilginer), Tülay’a (Yağmur Tanrısevsin) sarılınca gözyaşlarını tutamaz ve oldukça duygusal anlar yaşanır. Haluk Bilginer’in kızının elini öptüğü sahneler izleyicilerin gözlerinin yaşarmasına neden olurken, sosyal medyada da yorum yağdı.
 
İşte o mesajlardan bazıları:

Ada Yıldırım: Yalnız Tülay-Faysal sahnesi beni aldı götürdü, kendime gelemiyorum. Haluk Bilginer & Yağmur Tanrısevsin muhteşemdi…
Leighton: Of ama ya Tülay - Ustura Faysal sahnesinde duygulanmak zorundamıyım? Tülay artık affet babanı, ya da dinle bir kere hak vereceksin.
          Tanrısevsin: Gözlerim doldu, ne harika sahneydi Faysal-Tülay sarılması…
 
          Penkeeyk: Faysal Tülay’a sarıldığında, Tülay babasının kollarında kaybolmamak için kendisiyle savaştı resmen. Çok başarılı Kaçak.
 
          İlayda Gündüz : Tülay yine süperdi!