Hande Yener "Dünyamı Kaybettim"

Hande Yener’in 82 yaşındaki annesi Yıldız Özyener vefat etti. Hande Yener, 12 yıl önce de babasını kaybetmişti. Uzun zamandır sağlık sorunlarıyla mücadele eden Yıldız Özyener bugün son yolculuğuna uğurlandı.

2012 yılında kalp krizi sebebiyle babasını kaybeden ünlü sanatçının annesi Yıldız Özyener yaşamını yitirdi.

Yener, sosyal medya hesabından "Dünyamı kaybettim" diyerek acı haberi paylaştı:

"Dünyamı kaybettim bu sabah... Anneciğimi toprağa verdim... Öyle çok çabaladık ki iyileşmesi için ama bu kez maalesef olmadı. Arayıp soran, başsağlığı dileyen herkese teşekkürlerimi sunuyorum"

Hande Yener Aciklama

‘ANNECİĞİMİ TOPRAĞA VERDİM’

Yener, Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda ‘’Dünyamı kaybettim bu sabah… Anneciğimi toprağa verdim… Öyle çok çabaladık ki iyileşmesi için ama bu kez maalesef olmadı. Arayıp soran, başsağlığı dileyen herkese teşekkürlerimi sunuyorum’’ ifadelerine yer verdi.

Hande Yener Annesini KaybettiÖte yandan; Hande Yener’in annesi 2015 yılında beyin kanaması geçirerek hastanede tedavi altına alınmıştı. Ünlü şarkıcı o dönem annesinin sağlık durumuyla ilgili olarak ‘’Annem kalp hastası. Bu nedenle bazı ilaçların içmiyor. Kanı sulandıran bir ilacı var, onu kullanmadığı zaman kanı iyi sulanmayınca bu sonuç çıkmış. Başka bir hastaneye nakli yapılacak. Tam olarak iyileşmiş değil, felç olma riski taşıyan bir hastalık o yüzden şimdiden bazı önlemlerin alınması lazım’’ demişti.

Hande Yener 12 yıl önce de baba acısıyla sarsılmıştı. Ünlü ismin, Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde yaşayan babası Erol Özyener geçirdiği kalp krizi sonucu 77 yaşında hayata veda etmişti.

Hande Yener

Hande Yener'in annesi Yıldız Özyener'e Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabırlar dileriz.

Aşk-ı Memnu'nun Şayeste'si Fatma Karanfil hayatını kaybetti Aşk-ı Memnu'nun Şayeste'si Fatma Karanfil hayatını kaybetti

Editör: Olcay Ünal Sert