Hastaneye kaldırıldığı iddia edilen Yıldız Tilbe: Ateşlendikten sonra huyum değişti!

Besteleri ve şarkılarıyla gönüllere taht kuran ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe'nin rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı iddia edildi. Sevenlerini endişelendiren Tilbe'den ilk açıklama geldi.

'HASTANEYE KALDIRILDI' İDDİASI
Muhabir Online'da yer alan habere göre; Tilbe rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı ve ocak ayındaki bütün konserlerini iptal etti.

İddialar sonrası sosyal medya hesabından açıklama yapan Tilbe, "İyiyim Allah'a Şükür. Ateşlendikten sonra
huyum değiştibiraz, oturuyoruz 2 yabancı gibi kendimle. Biraz zor biri, problemli, öf sınırındayım, belki üçüncüleri olurum" paylaşımıyla sevenlerini rahatlattı.

"SALI SALLANIRMIŞ, BEN DE SALLANIYORUM"
Tilbe, "Salı sallanırmış, ben de sallanıyorum,. Allah'a sonsuz kere Şükürler olsun. Bundan iyisi Şam'da kayısı idi bir zamanlar" paylaşımıyla da dikkat çekti.

Yıldız Tilbe ile ilgili olarak gün boyunca sosyal medya da çeşitli paylaşımlar yapıldı:

Yıldız Tilbe, X 'ten yaptığı paylaşımla dedikodulara açıklık getirdi:

Dilan Çıtak'tan olay paylaşım! Tatlıses, kızına şiddet mi uyguluyor? Dilan Çıtak'tan olay paylaşım! Tatlıses, kızına şiddet mi uyguluyor?

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe’nin yoğun bakımda olduğu haberlerinin ardından iş adamı İbrahim Sayın, yaptığı paylaşımda, "Durumu iyi, yoğun bakım dedikodularına inanmayın" dedi.

İş adamı İbrahim Sayın, bugün Yıldız Tilbe’yi evinde ziyaret etti. Sayın sosyal medyasından paylaşım yaparak basında çıkan Yıldız Tilbe haberlerinin asılsız olduğunu belirtti. Sayın, yoğun bakımda denilen ünlü sanatçı Yıldız Tilbe ile bir araya geldi. İbrahim Sayın, “Yıldız ablamızın durumu gayet iyi. Yalan haberlere itibar etmeyin” dedi.

Ünlü sanatçının evinin camından martıları beslemesi dikkat çekti.

Editör: Haber Merkezi