Yerli Dallas...

Suphiye Orancı Metin Akpınar

Supiye Orancı'nın ünlü isimlerle samimiyeti, 80'li yıllarda entrikalarıyla ünlü Dallas dizisini aratmayacak türde.

Metin Akpınar’ın yıllar sonra ortaya çıkan ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu’nun annesi Suphiye Orancı’nın geçmişte İbrahim Tatlıses filmlerinde de oynadığı ortaya çıktı. İbrahim Tatlıses ise “Arkadan öyle geçmiş, tanımıyorum” dedi.

metin akpinar - nebioglu

Duygu Nebioğlu’nun Metin Akpınar’ın kızı olduğunu DNA testiyle ispatlamasının ardından ablası Dilara Gülatan da Uğur Dündar’a babalık davası açmıştı.

Ugur Dundar Dilara Suphiye Oranci KolajDündar, Suphiye Orancı’nın kızının biyolojik babası olmadığının DNA raporuyla kanıtlandığını açıklamıştı. Suphiye Orancı’nın da yıllar önce İbrahim Tatlıses’in filmlerinde figüranlık yaptığı ortaya çıkmıştı.

Suphiye Orancı 80S

İbrahim Tatlıses, Oda TV’ye bir açıklama yaptı ve filmlerinde prodüksiyondan sorumlu olmadığı için Orancı’yı tanımadığını söyledi: “Filmlerde arkadan öyle geçmiş, hatırlamıyorum. Figüranlardan biri, tanımıyorum. Ben yönetmen ve oyuncuydum. Tanımazdım figüranları.”

Suphiye Orancı İ. Tatlıses

ÂŞIK KADINI OYNAMIŞ

Suphiye Orancı, İbrahim Tatlıses’in başrol olduğu ‘Yalan’ (1982), ‘Yorgun’ (1983), ‘Sarhoş’ (1986) ve ‘Âşıksın’ (1988) filmlerinde figüran olarak rol aldı. “Âşıksın”da Tatlıses’e âşık olan bir kadını canlandırdı.

Suphiye Oranci Portre

Suphiye Orancı

Nihat Doğan'ın eşi Arzu Doğan ayrılık nedenini açıkladı Nihat Doğan'ın eşi Arzu Doğan ayrılık nedenini açıkladı

Editör: Haber Merkezi