Konserin başlamasına dakikalar kala Kuruçeşme Açıkhava konser alanının önünden Ortaköy meydanına kadar uzanan kuyruklar oluştu. Geçen yıldan bugüne kadar Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde 6.kez perde açan Tatlıses'i hayranları büyük bir coşkuyla ayakta karşıladı. İbrahim Tatlıses mekanı hınca hınç dolduran sevenlerini “1974’ten bu yana 48 senedir sahnedeyim. Hep size eğildim, eğilmekten de şeref duydum. Bana bu şerefi yaşatıyorsunuz” sözleriyle teşekkür etti.

SEVENLERİNİN ENERJİSİ YORGUNLUĞUNU UNUTTURDU

Can Gürzap son yolculuğuna uğurlandı Can Gürzap son yolculuğuna uğurlandı

Yoğun konser maratonundan söz eden Tatlıses, Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde binlerce kişiden oluşan kalabalığı görünce yorgunluğunu unuttu. Tatlıses, üç günde üst üste Bodrum'da, Çeşme'de ve son olarak dün akşam Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde konser verdiğini belirterek “Görüyorum ki siz bu yorgunluğa değiyorsunuz” dedi. Sevenlerinden aldığı enerjiyle sahnede adeta devleşen İmparator iki buçuk saatlik performansıyla muhteşem bir geceye imza attı.

İMPARATORU DUYGULANDIRAN EVLENME TEKLİFİ

İbrahim Tatlıses, konserinde bir de mutluluğa aracı oldu, evlenme teklifi etmek isteyen hayranını sahnesinde ağırladı. Hayranının “Vallahi ben sevdim, sevdiğime de en sevdiğim insanın önünde teklif edeyim istedim” sözleriyle gerçekleştirdiği evlilik teklifi Tatlıses'i duygulandırdı. “Siz kabul ettiniz ben niye ağlıyorum” diyen imparator çifte “Bebeğim” şarkısını armağan etti.

MİNİK HAYRANIYLA DÜET

Sevenleriyle şarkı aralarında bol bol sohbet eden İbrahim Tatlıses, “Senin bütün şarkılarını biliyorum” diyen minik hayranını da sahnesine davet etti. İmparator, Irak Erbil’den gelen Hayat isimli minik hayranıyla “Gelmesin” şarkısında düet yaptı.