Usta sanatçı konserini ‘Yanlızım’ şarkısıyla başlatırken gece boyunca ‘Bir Kulunu Çok Sevdim’, ‘Haydi Söyle’, ‘Yalan’ 'Bebeğim', 

Ahmet Tatlıses: Babamın akli dengesi ile ilgili çelişkili raporlar var Ahmet Tatlıses: Babamın akli dengesi ile ilgili çelişkili raporlar var

'Kara Üzüm Habbesi', "Kim Bu Göz Önünde ki Yabancı",  "Aramam Sormam" ve "Nankör Kedi" gibi imparator klasikleri hep bir ağızdan söylendi.

Gecenin sürprizini Nostalji kraliçesi Muazzez Ersoy yaptı. Yenikapı konserinden çıkar çıkmaz soluğu Günay'da alan Ersoy, İbrahim Tatlıses'i dinlenmeye geldi. İmparator Muazzez Ersoy"u sahneye davet ederken ikili"Yeşil Ördek", "Sevda Yüklü Kervanlar", "Urfalıyam Ezelden" ve "Bir Fincan Kahve Olsam" şarkılarını birlikte seslendirdi. İbrahim Tatlıses ile Muazzez Ersoy'un muhteşem düeti büyük alkış aldı.  

Tatlıses "Sürpriz yaparak nikah masasına oturabilirim... Mehmet Ali Erbil bende önce evlenecek olursa yakarım onu!"

İbrahim Tatlıses oyuncu Mehmet Ali Erbil'in evlilik konusuna değinmeden geçmedi.  "Mehmet Ali Erbil benden önce evlenecek olursa yakarım onu. Bana söz verdi, sözünü de tutacağına eminim bu sebepten her an bir sürpriz yaparak nikah masasına oturabilirim" diyerek gecenin bombasını patlattı.

Tatlıses, yakın dostu Mehmet Ali Erbil'e uyarıda bulunarak, "Önce ben evleneceğim" dedi. Erbil'in kendisine söz verdiğini ifade eden İbrahim Tatlıses, her an bir sürpriz yapabileceğini söyledi.

Editör: Olcay Ünal Sert