'Bu öykü insanları birbirine bağlayan pamuk ipliği üzerine… İnci ne kadar değerli,          iplik o kadar ince…''

Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’ dün akşam yeni bölümüyle Kanal D’de izleyici karşısına çıktı. Tüm Türkiye’nin dikkat kesildiği dizi yayınlanan ikinci bölümüyle AB kategorisinde 11,39 reyting 31,26 izlenme oranı, 20+ABC1 kategorisinde 12,57 reyting 28,85 izlenme oranı, tüm kişilerde ise 10,69 reyting 25,11 izlenme oranı alarak tüm kategorilerde gün birincisi oldu.

BKM imzalı ‘Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’ dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile birlikte Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan’ın yer aldığı dizide herkesin ‘inci’likli bir hikayesi var. Projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

İnci Taneleri'nin 2. bölümünde Kubilay Aka sürprizi! İnci Taneleri'nin 2. bölümünde Kubilay Aka sürprizi!

            Yeni Karakterler Yeni Hikayeler…

 Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’nin ikinci bölümünde Azem (Yılmaz Erdoğan) yeni hayatına uyum sağlamaya çalışırken her fırsatta çocuklarına dair bir ipucu peşinde koştu. Bir yanda Piraye’nin (Selma Ergeç) kızı ile iletişiminin gelişmesine yardımcı olan Azem diğer yanda Dilber’e (Hazar Ergüçlü) desteğini esirgemedi ve yanında oldu. Dizinin yeni bölümünde ilk kez izleyici karşısına çıkan Cihan (Kubilay Aka) ve Nusret’in (Rıza Kocaoğlu) hikayelerinin nasıl gelişeceği ise büyük merak konusu oldu.

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp oynadığı 'İnci Taneleri’ yeni bölümüyle perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Editör: Haber Merkezi