Memoring Events’in sahibi Emir Kaya ve Moda Tasarımcısı Sevda Asoubar önceki akşam muhteşem bir düğün töreniyle evlendiler. Yeniköy'deki Sait Halim Paşa Yalısı’nda Banu Ergin ve  Arsevi Yeter’in organize ettiği düğüne magazin dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı. Dünyaca ünlü michelin yıldızlı menüden oluşan düğün, süsleme ve organizasyon ile de son 10 yılın en dillere destan düğünü oldu. Tolga Çam imzalı gelinliğiyle Sevda Asoubar göz kamaştırırken, çift balayına Maldivler'e gidecek.

Gelin ve Damattan İrem Derici'yi Şaşkına Çeviren Yüzük Hediyesi

Emir Kaya ve Sevda Asoubar'ın düğününde sahne alan İrem Derici'nin Kalbimin Tek Sahibi şarkısıyla dans eden çift, sanatçıya sürpriz yaptı. Çift "İnşallah siz de sevgilinizle çok mutlu olursunuz ve nikah masasına oturursunuz" diyerek Derici'ye yüzük taktı. Gelin damadın bu sürprizine şaşıran sanatçı: "Bilseydim sevgilimide getirirdim, eve gidince yüzüğün diğerinide manitama takarım" diyerek ikinci yüzüğü de diğer parmağına taktı.

Deniz Seki ve Gonca Vuslateri objektife birlikte poz verdiler.

Düğüne Deniz Seki Sürprizi

Hande Yener, Deniz Seki, Gonca Vuslateri, Murat Yeter, Beste Korkmaz, Neslim Güngen, Merve Aydın gibi ünlü isimler ve İran’ın dünyaca ünlü starı Los Angelas’dan gelen Siavash Shams düğüne katılarak Emir Kaya ve Sevda Asoubar çiftinin mutluluğunu paylaştı. Deniz Seki, çiçeği burnundaki çifte tam altın takarak mutluluklar diledi. Gelin Sevda Asoubar, gelin çiçeğini, Deniz Seki, Hande Yener ve Gonca Vuslateri’ye hediye edip onlara aşklarında mutluluklar dilerken en kısa zamanda nikah masasına oturmaları temennisinde bulundu.Yurt dışından gelen misafirler Hande Yener ile fotoğraf çektirmek için sıraya girdi.

Tolga Çam, İnci Şenol

Deniz Seki

Bülent Ersoy ile Seren Serengil arasında gerilim tırmanıyor! Bülent Ersoy ile Seren Serengil arasında gerilim tırmanıyor!

Sevda Asoubar, Gonca Vuslateri ve Emir Kaya birlikte objektife poz verdiler

Editör: Olcay Ünal Sert