Yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken yetenekli sanatçı Işıl Ayman, yakın zamanda yayınladığı ve Spotify Viral 50 listesinde 2 numaraya kadar yükselen “Böyle Sevmek Olmaz ki”nin ardından; yine güçlü sound’la desteklediği single serisinin ikinci şarkısı “Karanlıklarda Sevemem Seni” ile dinleyiciyle buluşuyor.

Selda Bağcan ‘Popçular milyonlar kazanırken ben hâlâ yüzbinler alıyorum’ Selda Bağcan ‘Popçular milyonlar kazanırken ben hâlâ yüzbinler alıyorum’

Söz ve bestesi Işıl Ayman, düzenlemesi Burak Bedirli imzası taşıyan şarkıda arka planda kullanılan davul, elektro gitarlar ve dinamik yaylılar ile klasik Türk Pop Rock havası yaratılıyor. Bu sound, şarkının yarattığı atmosferi de güçlendiriyor. Etkileyici sözlerden beslenen, her ruh halinde dinlenebilecek alternatif bir Türkçe slow pop eseri olarak karşımıza çıkıyor “Karanlıklarda Sevemem Seni”. Üretimlerine hız kesmeden devam eden sanatçının yeni şarkısı “Karanlıklarda Sevemem Seni” 9 Şubat’ta videosuyla birlikte tüm platformlarda yayında olacak.

Editör: Olcay Ünal Sert