Bambaşka Sohbetler'de Ceyda Düvenci'nin konuğu Pop Müziğin güçlü yorumcusu Işın Karaca oldu. Sürpriz bir kararla yurtdışında nikah masasına oturan Işın Karaca, evlilik kararını, yeni senfonik albümünü, ailesini, müziğini Ceyda Düvenci'ye anlattı. Karaca, "şarkı söylerken çok bağırıyor" eleştirilerine de ilk kez cevap verdi. Karaca, "Ses var bende, sesimi bir yere sığdıramıyorum, sen de vücut kullanıyorsun" diyerek dekolte giyinen rakiplerine gönderme yaptı!

Işın Karaca, kendisi için 'çok fazla anırıyor' diyen Selen Görgüzel'e ntv de Ceyda Düvenci'nin sunduğu programda yanıt verdi: "Volume var bende! Benim küçücük bir sesim yok. Sığdıramadığım bir sesim var."

Bağırmıyorum ses var bende 

Işın Karaca; "Piyasaya uygun şarkı söylemiyorsun diyorlar, evet söylemiyorum, çünkü benim küçücük bir sesim yok. Sığdıramadığım bir sesim var, sığmıyor o şarkılara. Bu yüzden ben büyük şarkılar seçiyorum. Çok bağırıyorsun, hayır arkadaş. Ses var bende, ben o notalara çıkmak için sesimi kullanıyorum. Sen vücudunu kullanıyorsun, şarkı söylemeyi bilmeyen adam bana şarkı söylemeyi öğretmeye çalışıyor. O kadar hadsiz bir dönemdeyiz ki!" dedi.

Evlenmeyi düşünmüyorduk. Sadece o gün evlenmek istedik

Işın Karaca, genç müzisyen Can Yapıcıoğlu ile olan evliliğini de şöyle anlattı: "Biz Can'la hiç evlenmeyi düşünmüyorduk. Bir sabah uyandık hadi bugün evlenelim. Yurtdışındaydık. Herkes şok, ben bile şok. Sadece bugün evlenmek istedik. O gündü o, evlendik. Anneme 'haberin olsun bugün evleniyorum' dedim." 

Artık evli bir kadınım
"Artık evli bir kadınım. Urla'da domates ekiyorum, evimin üst katında albüm yapıyorum, kızımı haftanın 6 günü voleybola götürüyorum."

Işın Karaca - Ceyda Düvenci program bitiminde hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Selda Bağcan 27 yıl sonra 'Ağlama Anne'yi repertuvarına aldı Selda Bağcan 27 yıl sonra 'Ağlama Anne'yi repertuvarına aldı

Editör: Olcay Ünal Sert