İtalyan oyuncu Michele Morrone ve kız arkadaşı Moara Sorio, Türkiye'ye geldi. Morrone, kız arkadaşıyla birlikte Hatay'a giderek depremden etkilenen vatandaşları ziyaret etti.

15,6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından ziyaretine dair fotoğraflar paylaşan Morrone, "Bugün depremde etkilenen 11 ilden birisi olan Hatay'a geldik. Burada vakit geçiren çocuklar için biraz yemek, su, elbise ve oyuncak getirdik. Onlarla yaşanan kötü anıları unutturmak için biraz vakit geçireceğiz" ifadelerini kullandı.

Depremzedelerin yardımına koşan ünlü oyuncu Michele Morrone çocukların gönlünü de fethederken çadırkentteki MEB Mehmetçik İlköğretim Okulu'na giderek öğrencilerle oyun oynadı. Yardım kolilerini bizzat kendisi taşıyan Morrone tüm dünyaya Hatay da yaşanan yıkımı çektiği videolarla paylaşarak yardım istedi.

Silivri Belediyesi çalışanlarından Volkan Yılmaz'a zam tepkisi! Silivri Belediyesi çalışanlarından Volkan Yılmaz'a zam tepkisi!

İtalyan oyuncu Michele Morrone deprem bölgesi Hatay'dan fotoğraflarını kalp ve Türk bayrağı emojisi bırakarak paylaştı. İşte o kareler:

'365 Gün' filminin dünyaca ünlü oyuncusu Michele Morrone sevgilisi Moara Sorio, Türk halkı ve çocukların kalbini kazandı.

Editör: TE Bilisim