Kadir Doğulu’dan Onur Akay’a özür telefonu!

Kadir Doğulu 2020Ünlü oyuncu Kadir Doğulu ses sanatçısı ve magazin yazarı Onur Akay’ı telefonla arayarak özür diledi.

Onur AkayBalıkesir’in Akçay sahilinde bir kişi tarafından yumruklu saldırıya uğrayan Onur Akay, darp raporu alarak ünlü oyuncu Kadir Doğulu’dan davacı ve şikâyetçi olmuştu. Bir yıl arayla iki kez darp edilen Akay’ın Edremit Devlet Hastanesi’nden aldığı darp raporuna göre sol kaşı patlamış, sol gözünde ciddi morluklar oluşmuş ve burnunda zedelenmeler meydana gelmişti. Akçay Polis Merkezi Amirliği’nde ifade veren Akay, sosyal medyada şu ifadeleri kullanmıştı:
“Dün gece çok sevdiğim dostlarımla otururken, birden saldırıya uğradım. Gözüme yumruk atan kişi birincisi Kadir Doğulu için dedi vurdu, bu da tarikat için dedi ve yine vurdu.”

Kadir Dogulu Kapakkk

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu, "Kadir Doğulu ve Tarikat İçin" denilerek darp edilen Onur Akay sorusunda basın mensuplarının önünde sadece gülümsemişti.

Kadir Dogulu Onur AkayDoğulu, günler sonra Akay’ı telefonla arayarak özür diledi. Ünlü sanatçı Onur Akay bu telefon görüşmesini de sosyal medya adresinden duyurdu. Akay, “Telefonum çaldı ve açtım. Hattın diğer ucundaki kişi 'ben Kadir Doğulu' dedi. Görüntülü aramasını arzu ettim, aradı. Sizi dinliyorum dedim.

Kadir DoğuluDoğulu; ‘Kameraların önünde sadece gülüyorum dediğim için özür dilerim çok geçmiş olsun' dedi. Teşekkür ettim. Sonra telefonu bir başka kişi aldı ve bana, 'şikâyetinizden vazgeçerseniz seviniriz’ dedi. Yaklaşık bir dakika dondum kaldım ve 'düşüneceğim' dedim.” ifadelerini kullandı.

Onur Akay ve Kadir Doğulu bir araya geldi! Onur Akay ve Kadir Doğulu bir araya geldi!

Onur Akay - TSM

Sosyal medyadan paylaşım yapan Akay, takipçilerine “Sizce şikâyetimi geri alayım mı?” diye soru yöneltti.

Onur Akay konuk olduğu bir programda Kadir Doğulu'nun özel hayatıyla ilgili iddialarda bulunmuştu. Doğulu da Akay'a 1 milyon liralık tazminat davası açmıştı.

Editör: Olcay Ünal Sert