Sanatçı Kadir İnanır, Beykoz'daki ikametinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

Diş çürükleri neden oluşur? Bakteriler nasıl önlenir? Diş çürükleri neden oluşur? Bakteriler nasıl önlenir?

Alınan bilgiye göre, bu sabah inme geçiren İnanır'ın bilinci kapalı şekilde Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi'ne sevk edildiği belirtildi.

Hastanede beyin tomografisi ve MR çekilecek sanatçıya, test sonucuna göre tedavi uygulanacak.

Arif Keskiner Veda

Kadir İnanır, son olarak 'Çiçek Arif' lakablı yapımcı Arif Keskiner'in cenaze töreninde görüntülenmişti. Sanatçı, 'Selvi Boylum Al Yazmalım' sinema filminin de yapımcısı olan Keskiner'i uğurlarken bitkin görüntüsüyle dikkat çekmişti.

YOĞUN BAKIMA ALINMIŞTI

3 yıl önce Muğla'da aniden rahatsızlanan Kadir İnanır, ambulansla Denizli'ye getirilmişti. Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edilen oyuncu, yoğun bakıma alınmıştı.

Hastaneden bugün yapılan açıklamada, "Kadir İnanır'ın klinik seyrinde bir sapma gözlenmesi üzerine akşam üzeri ameliyata alınmıştır. Ameliyat başarılı geçmiş olup, kendisinin yoğun bakımda tedavisi devam etmektedir" denilmişti.

İYİ HABER GELMİŞTİ

Usta sanatçının "beyin kanaması nedeniyle akşam saatlerinde ameliyata alındığı" haberi sevenlerini tedirgin etmişti. Kısa süre sonra Kadir İnanır'dan iyi haber gelmişti.

SAĞLIĞINA KAVUŞMUŞTU

Yıldız oyuncu, ameliyat sonrası yoğun bakım ünitesine alınmıştı. Bir süre burada tutulan İnanır uyandırılmış ve sağlığına kavuşmuştu.

Editör: Haber Merkezi